V Klánovicích bude mít přednášku Zdeněk Macura, neúspěšný zachránce Ivety Bartošové

Do klánovického Time Baru zavítá Zdeněk Macura, který proslul jako neúspěšný zachránce zpěvačky Ivety Bartošové. Chce zde přednášet o tricích tyranů.

 

10.02.2016 - 12:31   |  
Zdeněk Macura

Zdeněk Macura – samozvaný odborník na domácí násilí

Zdeněk Macura se také zajímal o problematiku domácího násilí. Pro ženy například plánoval vystavět domky z palet, kam by se mohly před agresorem uchýlit. Nyní chystá přednášku s názvem Jak fungují triky tyrané a manipulátorů, neboť se prý v této problematice cítí neuvěřitelně zběhlý: „Své poznatky bych si určitě neměl nechat jen pro sebe a proto tato přednáška. Snad se nebudu příliš chválit, když si troufnu říct, že jsem možná jedniný muž v této zemi (možná na celém světě ), který dané problematice skutečně do hloubky rozumí,“ kasá se poněkud neskromně Zdeněk Macura.

 

Za vstup se neplatí

Pokud byste měli přesto o přednášku zájem, dostavte se v sobotu do klánovického Time Baru (Zdeněk Macura na pozvánce mylně uvádí, že se jedná o Klánovice u Prahy) v Kunčické ulici. Pro velký zájem se uskuteční ve třech časech a to v 18., 20., a 22. hodin. Vstup se neplatí, ale lze čekat, že kvůli mediálnímu zájmu o jeho osobu bude celkem narváno. Přednášku doprovodí zpěvem další bývalý partner Ivety Bartošové Domenico Martucci. Zdeněk slibuje: „Přednáška není dlouhá, určitě zajímavá, poučná, srozumitelná.“ Pokud nestihnete, nezoufejte, Zdeněk slibuje, že budou následovat další!  

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.