Smrt dvacetiletého mladíka: Zemřel při skoku do vody

Dvacetiletému mladíkovi se stal osudným skok z dvacetimetrové výšky v Kujalově lomu v Hřiměždicích na Příbramsku. Jeho bezvládné tělo vytáhli až potápěči.

17.07.2016 - 08:17  
Dvacetiletý mladík utonul při skoku do vody v Kujalově lomu
Zobrazit fotogalerii (3)

K tragické události došlo včera v podvečer na známém Kujalově lomu v Hřiměždicích na Příbramsku. Tento lom je vyhlášený v závodech highjumpu, tedy skoků do vody z velké výšky.

Adrenalin se rozhodl vyzkoušet i dvacetiletý mladík, pro kterého se jeden z jeho skoků stal osudným. Z dvacetimetrové výšky skákal salta, po jednom z mnoha pokusů nevyplaval.

Na pomoc mu přispěchal svědek, kterému se ale mladíka zachránit napodařilo. Nakonec skončil v rukou záchranářů. Na místo se okamžitě sjeli policisté, záchranáři, hasiči a potápěči, kteří našli mladíka mrtvého v osmimetrové hloubce.

"Byla nařízena zdravotní pitva, neboť policisté na místě vyloučili cizí zavinění," uvedla mluvčí středočeských policistů Michaela Nováková. Příčiny úmrtí při takovém skoku nejčastěji bývají buď zlomený vaz nebo selhání srdce.

Na Nymbursku vypukl požár. Hořel sklad technického benzinu.

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Marcela Berounská

viz zprávu v mailu