Zuzana Bubílková nestárne: Podívejte se, jak to Bubu slušelo v Politickém harašení se Šimkem

Zuzana Bubílková a Miloslav Šimek diváky bavili
Zobrazit fotogalerii (10)
  |   zajímavost

Bystrému oku neuniklo, že si Zuzana Bubílková na svých sociálních sítích ráda bere na paškál kauzy, které prolítnou médii. Nedávno to byla Dáda Patrasová a její problémy s alkoholem, o pár dní později Radka Třeštíková s odvážnou garderobou na červeném koberci ve Varech. Pamatujete si ale ještě Politické harašení, kde perfektními komentáři jen hýřila? Po smrti Šimka chvíli loď kormidlovala sama, dlouho to však neutáhla. Obstál by takový pořad dnes?

Česká komička, publicistka a televizní novinářka se proslavila zejména svou satirou na politickou scénu společně s Miloslavem Šimkem. Jedni ji milovali, druzí nenáviděli. Její typický "ječák" znají ale všichni. Vůbec původně vystupovali se Šimkem v pořadu České televize S politiky netančím, později svůj pořad přesunuli na TV Nova s názvem Politické harašení aneb S politiky stále netančíme. 

V pořadu pokračovala Zuzana Bubílková i po úmrtí svého jevištního partnera Miloslava Šimka v roce 2004, později si přibrala jako hosta zpěváka Martina Maxu. To však nefungovalo a v roce 2006 byl pořad zrušen. Sama se pak v roce 2008 vrátila na ČT s pořadem Co týden vzal.

V půli roku 2008 pořad ale zrušili, a to kvůli narážce na tehdejšího mluvčího ministerstva zdravotnictví Tomáše Cikrta. Pořad se tehdy dostal i na jednání Rady ČT. Bubílková měla tehdy nevhodnou poznámku na Cikrtovu postavu. Ten měří kvůli své nemoci jen 139 cm.

Chybí dnes takový pořad na televizních obrazovkách?

Ano, rozhodně!
77% (715 hlasů)
Ani ne...
23% (213 hlasů)
Celkem hlasů: 928

Co Zuzaně Bubílkové zůstalo, je humor, nadhled a pořádně ostrý jazýček. Není divu, že na svém Instagramu se už blíží k deseti tisícům sledujících a lidi ji zkrátka milují! Legraci si dělá, z čehokoliv ji napadne. Nejen z Patrasové a Třeštíkové, ale i z dovolené v Tunisu a přivezených suvenýrů. "V rádiu Impuls dnes všechny zaujala moje velbloudí taška. No vidíte a já jsem ji v Tunisu usmlouvala za 15 euro," smála se Bubílková.

Ačkoliv by si mohla dát Zuzana Bubílková chvíli odpočinku, nelení a je pořád velmi aktivní. Moderuje, vystupuje v představení Šansony a BUBU fóry nebo glosuje v pořadu Bez urážky! na Blesk TV.  Pořad podobného ražení, jako bylo Politické harašení, se od jeho konce na televizních obrazovkách už neobjevil. 

"Humor Šimka předběhl svou dobu, i dnes to má hodnotu," vzpomíná divák Pavel. "Estráda, u které jsem se opravdu bavil. Duo Šimek a Bubílková bylo excelentní. Vždy jsem se na pořad těšil," řekl nám Radek. Obstál by vůbec takový pořad v dnešní korektní době?

Zdroj: Archiv TV Nova, wikipedia.org, CSFD.cz

KAM DÁL: Pamatujete na legendární pořad Kolotoč? Z Pavla Poulíčka je dnes ředitel, na Nově skončil kvůli trapasu při zápase NHL


Zdraví a styl

Osobnosti