To je svět! Masturboval v autobuse, teď po něm jde policie

Kladenští policisté prosí o pomoc veřejnost
  |  

Člověk někdy žasne, co všechno je možné. Občas docela vážně přemýšlíme, jestli je šílený svět kolem nás, nebo my. Kladenští policisté aktuálně pátrají po muži, který masturboval před cestujícími v autobuse. Ne, to opravdu není žert. 

Když se řekne jízda autobusem, co vás napadne, že byste tam mohli dělat? Číst si knihu, poslouchat hudbu, klábosit s kamarády, koukat do prázdna, učit se, psát básničky. Odvážnější z vás možná vydávat nějaké zvuky pro pobavení přátel nebo snaha o sbalení pěkného protějšku. Vlastně, asi vás napadne další spousta věcí.

Pánové, ale pomyslel některý z vás, že by se v autobuse plném lidí sebeukájel? Snad ne! Přesně to se však dělo na pravidelné lince busu v Kladně. "Oznámila nám to osmnáctiletá dívka. Tvrdila, že po půl osmé se v autobusu městské hromadné dopravy číslo šest ukájel neznámý muž," potvrdila policejní mluvčí Michaela Nováková. 

Dít se to podle ní mělo mezi zastávkami ve Vítězné ulici u rozdělovských věžáků a náměstím Svobody v centru města. Jenomže to je asi tak všechno, co policisté zatím vědí. Z toho důvodu žádají o pomoc veřejnost, zejména další cestující z inkriminovaného autobusu. Právě oni by mohli vnést do případu více světla. Zejména pokud jde o vzhled a další popis pachatele. 

Muži může přijít jeho úchylka pořádně draho. Podezřelý je ze spáchání přečinu výtržnictví, za což mu hrozí až dva roky vězení. "Jakékoli informace si rádi převezmou policisté v Obvodním oddělení Kladno–město. Nebo můžete volat na linku 158," dodala Nováková. Nevíme, jak vy, ale někteří z nás jsou docela rádi, že jezdí do práce autem. 

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru