Osmnáctiletý mladík pokácel autem strom, skončil v lese na střeše

Takové věci se nikdy nepíší lehce. Při pohledu na fotky z nehody, která se stala mezi Kladnem a Rozdělovem, tuhne krev v žilách. Osmnáctiletý mladík nezvládl řízení a svým citroenem doslova pokácel strom. Nakonec skončil na kraji lesa na střeše.

11.03.2017 - 08:00   |  

Člověk by si mohl říct, že po všech hrůzných nehodách, které už jsme viděli, si budeme dávat pozor. Bohužel na silnicích to tak příliš nevypadá. Lidé stále zbytečně riskují a ohrožují životy své i všech kolem sebe. Osmnáctiletý mladík jel zřejmě příliš rychle a mezi Kladnem a Rozvadovem doslova rozpůlil strom.

Policie zatím případ šetří a nechce říct, co bylo důvodem nehody. Ze všech indicií je však zřejmé, že šlo o vysokou rychlost. "Je to úsek, kde se jezdí hodně rychle. Pak to dopadá takhle," potvrdil nám řidič Daniel, který tuto cestu absolvuje několikrát týdně. Tentokrát to bohužel "odnesl" i sedmnáctiletý spolujezdec.

Na místo ihned vyrazily všechny záchranné složky, zasahoval také vrtulník. Mladý spolujezdec utrpěl vážná poranění hlavy a musel být připojen na umělou plicní ventilaci. Následně byl letecky přepraven do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Samotný řidič dopadl o poznání lépe, utrpěl totiž jen lehká zranění.

Mohlo by se zdát, že chlapci jeli z nějaké zábavy nebo diskotéky. Pokud ano, alkohol v krvi řidiče nebyl, takže alespoň v tomto ohledu se choval zodpovědně. Méně už co se týká rychlosti, kterou se řítil.