Pohodlné a šik módní trendy na letošní podzim a zimu. V těchto outfitech zazáříte

Jedním z trendů na letošní podzim a zimu je i příjemné a všemi oblíbené pončo
 

Móda je nyní pro mnoho lidí mnohem důležitější než kdy dříve. Po několika měsících, co jsme museli být zavření doma, se ani není čemu divit. To je také důvod, proč je načase si letošní chladné měsíce pořádně užít a pořídit si nějaký nový kousek do našeho šatníku. Přichází k nám nové zajímavé a hlavně komfortní trendy.

Pokud si nevíte rady s výběrem, nezoufejte. Připravili jsme si pro vás hned několik tipů.

Džínovina

Velkým hitem letošního podzimu je džínovina. Především kombinace džínové bundy s kalhotami ze stejného materiálu.

Takový outfit je velmi neformální, ale zároveň i chic. Můžete v něm vyrazit jak na procházku se psem, tak i na drink s kamarádkami.

Ponča

Jeden z nejpohodlnějších kousků oblečení vůbec je zpět. Ponča nejen skvěle vypadají, ale také vás uchrání před blížícími se mrazy. Pokud se vám ale nelíbí jejich tvar a máte raději něco vypasovanějšího, máme pro vás řešení.

Stačí jen tento hřejivý módní kousek spárovat s páskem a voilá.

Kombinézy

Nebojte, opravdu se nemusíte soukat do svého oblečení na lyže, existuje totiž zcela jiný druh kombinéz, který bude letos na podzim a v zimě jedním z nejvyužívanějších kousků mnoha šatníků.

Jde o přiléhavý dámský kalhotový oblek, který vypadá skvěle zkombinovaný s kabátem se širokou šálou, ale i s lehkou bundičkou.

Kožešinové kabáty

Na scénu se opět vrací i staré dobré kožešinové kabáty, pod které si můžete vzít třeba právě dámský kalhotový oblek a outfit jako z přehlídkového mola je na světě.

Rozhodně ani není nutné, aby byl tento kousek z pravé kožešiny, právě naopak. Zachraňte životy několika zvířat a vsaďte raději na ten syntetický. S dnešními technologiemi, které umí zvířecí srst napodobit téměř dokonale, nejspíše ani nepoznáte rozdíl.

Dlouhé pletené šaty

S přidáním pletených kousků do svého šatníku určitě nic nezkazíte. Jedním z těch nejžádanějších ale co nevidět budou dlouhé pletené šaty. Platí tu heslo – čím delší, tím lepší.

Tento kus oblečení vás nejen skvěle zahřeje, ale také vám pomůže vypadat sofistikovaně a elegantně, zatím co se budete cítit stejně pohodlně jako v teplákovce.

Zdroj: The Trend Spotter

KAM DÁL: Dara Rolins se pochlubila dokonalou postavou. Má formu jako dvacítka