Mladá Boleslav trpí nedostatkem policistů. Přihlaste se do jejich řad

Městská policie v Mladé Boleslavi shání nové posily
Zdroj: Policie ČR
Městská policie v Mladé Boleslavi shání nové posily

Mladoboleslavská městská policie potřebuje nové posily. Možná jste to právě vy. Jste-li starší jednadvaceti let a občanem České republiky, můžete se přihlásit.

reklama

Mladá Boleslav se potýká s nedostatkem městských strážníků. Sháníte práci? Možná je to šance právě pro vás. Adept na tuto pozici však musí splňovat řadu kritérií. Přihlášky policie přijímá do 30. září.

Zájemce o práci u policie musí být občanem České republiky

Adept na nového městského policistu musí být předně občanem České republiky a starší dvaceti jedna let. Podmínkou je také minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Pro přijetí musíte prokázat, že jste zdravotně způsobilí, bezúhonní a spolehliví ve smyslu Zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii. Nezapomeňte se prokázat výpisem Rejstříku trestu, který nesmí být starší než tři měsíce.

V Olovnici potřebují nové učitele. Mateřská škola v klidné obci shání posily.

Pokud máte o práci u mladoboleslavské policie zájem, pošlete přihlášku s vyplněným dotazníkem na: Městská policie Mladá Boleslav, Palackého 68, 293 01 Mladá Boleslav s označením Výběrové řízení 2016, nebo na e-mail: mpmb@mb-net.cz. Do předmětu zprávy napište: Výběrové řízení 2016.

Můžete se také dostavit osobně k zástupci velitele Stanislavu Holubovi, a to v pracovní dny od 7:00 do 8:00. 

Než budete vpuštěni do terénu, čeká vás nástupní vzdělávací kurz. V závěru školení je potřeba složit zkoušku odborné způsobilosti před komisí, kterou jmenuje Ministerstvo vnitra České republiky. Díky tomuto osvědčení může strážník nastoupit do výkonu služby. 

 

reklama
#policie #městská policie #Mladá Boleslav #nábor zaměstnanců #nedostatek policistů

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.