Kateřina Hrachovcová se ukázala polonahá. Sklidila obdiv nejen za dokonalou postavu

Herečka Kateřina Hrachovcová se při výběru tetování řídí podle ezoterických výpočtů
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová se rozhodně nestydí. Na sociální síti se ukázala skoro nahá a dávala tak na odiv své vypracované tělo pokryté jejím tatérským uměním. Na dalším snímku šaty dokonce odložila úplně. Odvážné fotky se ale nakonec vyplatily.

Česká herečka a moderátorka Kateřina Kaira Hrachovcová se nadávno začala věnovat tetování a vypadá to, že její nové podnikání vzkvétá. Není to ale jen tak, reklamu má dobře promyšlenou.

Sama Kateřina připomíná umělecké dílo a na začátku tohoto roku se rozhodla svým talentem dělat radost i ostatním. Na svém instagramovém profilu sdílí své osobité výtvory na klientech a spokojené vzkazy, které jí posílají. 

Zdá se, že našla své poslání. Na sociálních sítích se také pravidelně vystavuje téměř bez oblečení, aby svému umění udělala pořádné promo. Funguje to!

„No tak ty jsi kost,“ neudržela se a napsala pod příspěvek její herecká kolegyně Alice Bendová. „Asi budu na holky. Nádherná. Úžasná,“ vtipkovala jedna z fanynek. Mimo komentáře, které Kateřině chválily postavu a obdivovaly její dokonalé křivky, se pod příspěvkem objevily i pracovní nabídky.

Její tetovaní okouzlilo hned několik jejích sledujících. Někteří z nich se k novopečené tatérce rovnou objednávali.

Hrachovcová také v komentářích zmínila, že je nutné, aby jí objednaní předem poslali jejich datum narození. Netetuje totiž jen tak.

Při výběru obrázku se u každého zákazníka řídí ezoterickými výpočty, oblíbenými zvířaty a jeho osobností. 

Každý výtvor je unikátní a na míru.

KAM DÁL: Krásná modelka zůstala znetvořená po útoku psa. Z jejích fotek mrazí.


Zdraví a styl