Na známé tváře vsadili i Realisté, Vojnarovi se líbil Robejšek

Vojnar se nikdy o politiku nezajímal, oslovili ho snad Realisté? Podívejte se na fotky spokojené rodinky
Zobrazit fotogalerii (4)
  |  

Jednotlivé politické strany a hnutí se před volbami snaží "vytřískat" co nejvíce i ze známých tváří. Je to jasné, herec, zpěvák či moderátor jsou pro lidi mnohem více důvěryhodní než většinou neznámá tvář politika. Stejnou cestou se vydali i Realisté. Bývalý člen chlapecké skupiny T-boyz a úspěšný moderátor Petr Vojnar se dokonce objevil na jednom z jejich mítinků.

Zkrocení "partyboye" by se dal nazvat momentální stav domácnosti moderátora Petra Vojnara a jeho o patnáct let mladší přítelkyně Andrey. S příchodem malého Sebastiana u Vojnarů nastal přísný režim, na který si známý pařmen pořád teprve zvyká.

"Teď lituju, že jsem dřív měl pocit, jak toho mám moc a nevyspím se kvůli akcím a práci. Už ani nepamatuju, kdy jsme se s malým pořádně vyspali. Má pořád hlad a budí nás několikrát za noc," postesknul si Petr. Naštěstí prý hádky z nevyspalosti nehrozí. "Když už vidím, že je to napjatý a potřebuju být svěží, jdu přespat ke kamarádovi na gauč. Pak přijdu domů, život je hned hezčí a já mám energii Andrejce se Sebastianem pomoct," vyzradil moderátor svůj trik na udržení rodinné pohody.

Setkání s Petrem Robejškem

Petr se snaží být zodpovědným tatínkem a oporou své přítelkyni. Párty mu prý trochu chybí, ale teď hlavně řeší, aby se měl dobře jejich vymodlený potomek. "Dítě mi absolutně převrátilo hodnoty. Dokonce jsem se začal zajímat o politiku, protože najednou už to není jenom teď a tady, ale musím myslet na budoucnost. Když jsme byli ve městě, podívali jsme se na stánek nové politické strany a pobavili se tam s Petrem Robejškem," svěřil se s novými starostmi.

Fotrovatění ho prý ale nečeká: "Já se nejvíc těším, až Sebík trochu vyroste, budeme spolu blbnout, jezdit na akce a bude to můj parťák! Zatím alespoň kupuju plíny, přebalím, nakrmím, uspím. Fakt se snažím, abych se zapojil co nejvíc." Na řešení druhého potomka je údajně ještě brzy a ohledně svatby je moderátor také dost tajemný. "Uvidíme," pousmál se Petr.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru