Na dovolené s manželem se zamilovala do mladšího muže. Kéž bych mohla vrátit čas, hodně mi ublížil, říká dnes

Opravdu si myslela, že takto věkově nevyvážený vztah může mít budoucnost?
 

Do Hassana Kahlieda se zakoukala na dovolené v Egyptě, kde byla se svým manželem. Podle ní se jí dvořil a byl velmi koketní. Manžela Joanna Girling (45) tedy opustila a začala žít se čtyřiadvacetiletým číšníkem. Románek však neměl dlouhého trvání a ženě zůstaly jen oči pro pláč a prázdná peněženka.

Napřed to vypadalo jako idylka vystřižená z červené knihovny. Pětačtyřicetiletá žena se zamilovala do mladého Egypťana a ten její lásku opětoval. Ona se tedy rozvedla s manželem, zajistila si falešný oddací list, aby dle zákonů této africké země mohla se svou novou láskou spát. Všechno ale vzalo rychlý spád a Joanna Girling už dnes ví, že udělala velkou chybu. Vše popsala pro web Daily Star.

Plížila jsem se z hotelového pokoje

S manželem jezdili do Sharm El-Sheikhu nepřetržitě od roku 2001. Tuto část světa si zamilovali a ta se jim nakonec také stala osudnou. „Poprvé po dlouhé době jsem se cítila být sexy. Plížila jsem se z hotelu, abych se s ním mohla potkat. Chtěla jsem ho od prvního dne, kdy jsme se potkali. Když jsme se spolu vyspali, věděla jsem, že se musím rozvést,“ vzpomíná pracovnice Tesca.

Jakmile se s mužem vrátili domů do Norfolku, zažádala Joanna o rozvod a dvacetileté manželství bylo u konce. Zatímco vyřizovala potřebné formality, s Hassanem každý den telefonovala. „Myslela jsem, že mě opravdu miluje.“ Začala mu také posílat peníze na jídlo, pomáhala mu s placením jeho účtů.

Běž domů, jsi stará a tlustá

O dva měsíce později Joanna konečně odletěla do Hurgady, kde na ni Hassan čekal na letišti. Okamžitě jí řekl, aby mu dala všechny peníze, co má u sebe. „Překvapilo mě to, ale tvrdil, že v Egyptě je zvykem, že o finance se stará muž,“ tvrdí podvedená žena. Odevzala mu tedy 1 100 liber, které měla v hotovosti. 

Měsíc s ním v Egyptě žila, postupně se však jejich vztah začal zhoršovat. „Nakonec mi řekl, ať odjedu domů, že jsem stará a tlustá. Prý chce žít s pěknou egyptskou ženou a ne se mnou. Bylo to hrozné.“ Celkem z ní dostal 1 500 liber.

Pro Joannu se však Egypt stal natolik srdcovou záležitostí, že v Africe zůstala. Dnes žije s osmatřicetiletým Hysmem Feygem. Nepožádal mě ani o jediný cent. Snad je to konečně ta opravdová láska.“

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Pacient s covidem v supermarketu, výsměch nařízené izolaci. Cítím obrovský pocit zmaru, říká praktická lékařka.