Lucie Vondráčková se přestrojila za chytrou horákyni. Na akci dorazila oblečená neoblečená

Lucie Vondráčková zazářila na Fabiofestu v černobílé róbě
Zobrazit fotogalerii (3)
  |   zajímavost

Zpěvačka Lucie Vondráčková vyrazila na Mezinárodní filmový festival Febiofest. Na slavnostní akci zvolila odvážný model, který ji proměnil v chytrou horákyni. Bohatou sukni totiž skvěle doplňoval vyzývavý vršek.

Filmový festival Febiofest se koná v Praze v prostorech Slovanského domu a potrvá až do 4. května. Mimo české celebrity nebudou na letošním ročníku Febiofestu chybět ani známá jména světového filmu, jak informoval deník Blesk.

Mimo jiné na 29. ročník festivalu dorazí Kanaďanka Monia Chokri, která je nadanou herečkou a režisérkou. Chybět nebude ani belgicko-švýcarská herečka Stéphanie Blanchoud, polská scenaristka a režisérka Aga Woszczynska nebo švédská režisérka Isabella Eklöf.

Festival uvede proslulý režisér Roger Michelle svým novým filmovým dílem Vévoda z Wellingtonu, které vypráví příběh netradiční loupeže portrétu od slavného španělského malíře Francisca Goyi.

Své si tam ale najde snad opravdu každý, a to dokonce i včetně milovníků pořadů o vaření. Na festivalu totiž nechybí ani sekce Culinary Cinema, která propojuje svět filmu a kulinářských zážitků. Návštěvníci se mohou těšit mimo jiné i na dokument Lovci lanýžů.

Tuto obsáhlou filmovou akci si samozřejmě nemohly nechat ujít ani české celebrity, mimo Lucie Vondráčkové na Febiofest dorazila i Jiřina Bohdalová, modelka Andrea Verešová, Jiří Mádl. Na festivalu nechyběl dokonce ani pražský primátor Zdeněk Hřib.

Lucie Vondráčková ale z davu vyčnívala. Zvolila totiž odvážný model, který jí neuvěřitelně slušel. Jednalo se o černobílé šaty, které doplňovaly vyzývavý vršek umírněnější sukní. Ačkoliv tedy byly velmi odvážné, stále působily elegantně.

Zdroj: Kudy z nudy, Blesk

KAM DÁL: Dcera Ivy Kubelkové zazářila na módní přehlídce. Oblékla se do zlata.

Klíčová slova: