Náchodskou uzavřou již DNES, v pondělí 2. listopadu, kdy bude uzavřena pro MHD?

Náchodská je velmi exponovaná silnice
  |  

Skanska bude od pondělka opravovat Náchodskou, oprava se protáhne až do 26. listopadu. Čekat můžeme pěkné zácpy, komunikace bude také pár dnů uzavřena pro hromadnou dopravu. 

Ti, kteří se chystají přijíždět do Prahy z východu, musí po skoro celý listopad počítat se značným omezením. Uzavřena totiž bude v tomto směru Náchodská ulice, která je velmi frekventovaná a tvoří se zde časté zácpy. Silnice však právě kvůli tomuto hustému provozu potřebovala opravit, získá nový povrch, její stávající povrch bude vyfrézován. trhliny zaceleny, takže by silnice již neměla připomínat tankodrom. Řidiči však musejí počítat s tím, že se orpava protáhne, a to po skoro celý listopad. 

Nákladní doprava bude svedena přes dálnici D11, autobusy hromadné městské dopravy tudy budou jezdit kromě 14. a 15. listopadu, kdy bude Náchodská zcela uzavřena. Objízdné trasy přes Zeleneč najdete v našem předcozím článku. Hned zítra v pondělí 2. listopadu vám přineseme reportáž, jak to na objížďce Náchodské vypadá. 

 

Od září až do půlky prosince je uzavřena také ulice Božanovská v Horních Počernicích, přinášíme vám přehled objízdných tras autobusů MHD. 

 

V současné době se jedná o výstavbě haly pro Amazon v Počernicích, která by dopravní situaci zde ještě zhoršila. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru