Radůza napsala pohádku pro divadlo Lampion. Premiéra se blíží

Zobrazit fotogalerii (3)
07.02.2016 - 10:21   |  

Zpěvačku Radůzu čeká divadelní premiéra. Pro divadlo Lampion napsala pohádku Uhlíř, princ a drak. Kromě její hudby hra láká i na nápadité vizuální zpracování.

Divadelní premiéra pro Radůzu

Jméno zpěvačky a šansoniérky ve spojitosti s divadelní hrou možná mnohé překvapí. Radůza však není se však kromě skládání a zpěvu věnuje rovněž psaní knížek pro děti. Uhlíř, princ a drak je její první pohádkou napsanou přímo pro Divadlo Lampion.

 

Království, z nějž navždy odešlo jaro

Příběh nás přenese do království, ze kterého navždy odešlo jaro. Matka Příroda potrestala krále za to, že se špatně staral o její dary a plýtval jimi. Pomoci může pouze tajemný drak, jehož dech dokáže jaro znovu probudit.

Malí diváci se mohou těšit na krásné loutky, na které se můžete už v předstihu podívat v naší fotogalerii. Tvůrci slibují i osobitý jazyk. Představení ozvláštní hudba Radůziných písní zpívaných postavou kramáře.

Slavnostní premiéra se v Divadle Lampion koná v sobotu 13. února od 17:00. Hra je určena zvídavým divákům od pěti let. Na ČtiDoma.cz se v příštím týdnu můžete těšit na rozhovor s režisérem Uhlíře, prince a draka Braňo Mazúchem.

Čtěte také:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru