Rekonstrukce ulice Na Klášteře v Berouně. Ulice se zcela uzavře

  |  

Opravy v ulici Na Klášteře v Berouně začnou už 4. dubna. Řidiči kvůli úplné uzavírce ulice musí zvolit objížďku. Jak to bude s parkováním?

Úplná uzavírka. Ztížený přístup na Husovo náměstí

Ve dnech 4. 4. – 17. 4. se bude provádět oprava ulice Na Klášteře v Berouně. Během opravyse odstraní stávající žulová dlažba, bude sanováno neúnosné podloží v části ulice a odstraněné dlažební kostky se následně položí zpět. Práce budou prováděny za úplné uzavírky ulice Na Klášteře. Ulice Havlíčkova v úseku od hotelu Grand až po kruhový objezd u výjezdu do ulice Na Klášteře bude slepá (bez možnosti pokračovat na Husovo náměstí).

 

Kudy na náměstí?

Příjezd na Husovo náměstí povede ulicí Karly Machové, Na Příkopě, Čertovkou a dále vlevo ulicí Českou (viz mapa). Ulice Česká bude v úseku Husovo náměstí – Čertovka obousměrná. Po dobu uzavírky zůstane uzavřeno parkoviště v ulici České (proti drogerii Rossmann) a bude upraveno parkování na Husově náměstí v úseku od městského úřadu po Komerční banku. 

 

Parkování na Husově náměstí namísto ulice Na Klášteře

Vozidla, která využívala parkování v modré zóně v ulici Na Klášteře a v ulici České (proti drogerii Rossmann), budou moci po dobu trvání uzavírky využít parkování na modrých zónách v ulici Karly Machové a na Husově náměstí. Zároveň mohou majitelé těchto vozů po dobu trvání uzavírky bezplatně využít zpoplatněná parkovací místa na Husově náměstí. Ve vozidle musí být viditelně umístěno platné oprávnění k parkování na modré zóně. 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru