Kdo škodí mnichovickému pozemnímu hokeji? Vandalové opět úřadovali

  |  

Hřiště a kabina oddílu pozemního hokeje v Mnichovicích bohužel láká ty, kteří chtějí oddílu škodit. Před pár dny zde kdosi přeřezal optické kabely, kterými byl přiveden internet. Nejedná se o ojedinělý případ.  

Přeštípali kabely

Minulý týden úřadovali vandalové na hřišti pozemního hokeje hned několikrát. Naposledy přeřezali kabely: „Na podzim byl do kabin optickými kabely zaveden internet. Dnes jsme zjistili, že přívod do kabin někdo úmyslně přeřezal…“ Kdo mohl něco takového provést a kdo chce zdejšímu pozemnímu hokeji škodit? O pár dnů dříve někdo poškodil další věci, a to stoly a lavice: „Prosíme všechny, kdo někoho viděli nebo uvidí, aby nás o tom informovali. V případě, že se to bude opakovat budeme muset na policii podat trestní oznámení. Do budoucna zavedeme různá opatření - mimo jiné na hřiště budou nainstalovány kamery se záznamem,“ uvedli zástupce mnichovického pozemního hokeje.

 

Poničili lavice a stoly

Škodiči úřadovali i dříve: „Nynější případy jsou zřejmé z fotografií, kdy jsou poničeny stoly, lavice a zejména přeštípnutý kabel. A ano, i v minulosti se staly podobné případy. Například byly poničeny sítě za bránami, o odpadkových koších nemluvě, dokonce jsou někteří "pejskaři", kteří chodili venčit na hřiště s umělou trávou,“ dozvěděli jsme se. Pozemní hokej v Mnichovicích má velkou tradici. Letos oslaví již 75 let tohoto sportu zde. Byla by opravdu škoda, kdyby měly oslavy nepříjemnou pachuť...


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru