Pátrání po dvou ženách, které unikají trestu

Hledané Šárka Tykalová a Jana Formanová
08.04.2016 - 06:00   |  

Kriminalisté pátrají po dvou ženách, které měly již loni nastoupit výkon trestu. Obě jsou z okresu Praha - východ, ale nepodařilo se o nich zjistit žádné informace.

"Pátráme po dvou ženách, na které v druhé polovině loňského roku vydal okresní soud pro Prahu - východ příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR Zdeněk Chalupa. Obě hledané se v místě svého trvalého bydliště delší dobu nezdržují. Přes veškerá opatření a šetření se kriminalistům do nepodařilo zjistit o nich informace k místu pobytu či zaměstnání.

 

Popis hledaných

Šárka Tykalová, jednačtyřicetiletá žena (*30.12.1974), je zdánlivého stáří 40 až 45 let, hubené 170 až 180 cm vysoké postavy, má modré oči a středně dlouhé hnědočerné vlasy.

Jana Formanová, pětatřicetiletá žena (*4.5.1981), je zdánlivého stáří 30 až 35 let, střední 170 až 175 cm vysoké postavy. Má středně dlouhé blond obarvené vlasy, modré oči. Na pravé tváři nad horním rtem má umístěn piercing, kde může nosit stříbrnou pecku.

 

Kontaktujte Policii ČR

Kriminalisté se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. Veškeré poznatky k hledaným ženám přijme od občanů jakákoliv policejní služebna nebo linka 158 tísňového volání Policie České republiky.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru