Strašná zpráva! Na služebně se dnes zastřelil policista

28.05.2016 - 13:08  

Bohužel ani zatím sluncem zalitá sobota se neobejde bez tragické události. Dnes před polednem se na stanici žižkovského oddělení zastřelil pětapadesátiletý policista. Smrtelnému zranění podlehl i přes zásah záchranářů.

Relativní klid policejní služebny v Lipanské ulici náhle proťala rána. Bohužel však nešlo o petardu ani o předčasně vybouchlé šampaňské. Zvuk vyšel ze služební pistole a výstřel smrtelně zranil službu konajícího policistu.

I přes rychlý zásah bylo pozdě. "Ano, došlo k této mimořádné události. Záchranáři dorazili na místo, ale pomoc už nedokázali," potvrdila policejní mluvčí Andrea Zoulová. Zároveň dodala, že okolnosti nešťastné události jsou v šetření. 

Až vyšetřování tedy vnese světlo do toho, proč vlastně muž se zbraní manipuloval. Zda šlo o nedbalost nebo tragickou nešťastnou náhodu. "Případ si na místě přebrala Generální inspekce bezpečnostních sborů. Další informace už tedy bohužel nemohu uvolnit," řekla nám Zoulová. Služební pistoli musel policista použít i v tomto případě, naštěstí však s mnohem šťastnějším koncem.

 

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru