Techno party v Počernicích navštívila starostka. Večer by měli ubrat na hlasitosti

Techno party v Horních Počernicích
  |  

Techno party v Horních Počernicích, na které se sešly dva sound systémy, pokračuje druhým dnem. Akci navštívila starostka Počernic Hana Moravcová, které organizátoři přislíbili, že večer uberou na hlasitosti. 

Na techno party v Horních Počernicích si stěžují zejména lidé z Běchovic, na dnešek je prý produkce z této akce rušila. Na neděli by však měli spát klidněji.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V Horních Počernicích duní techno party. Hrát se bude až do neděle

Noční návštěva starostky

Akci navštívila již ve dvě hodiny v noci starostka Počernic, která tlumočila stížnosti místních na hluk. Při dalším jednání s organizátory v sobotu odpoledne se domluvilo, že úderem dvacáté druhé hodiny hudba výrazně ubere na hlasitosti. 

 

Bez násilí a výtržností

Starostka si prý také prohlédla místo akce a neshledala nic závadného. Akce se zatím odehrává ve velmi poklidném duchu, neodehrálo se zde žádné násilí nebo výtržnosti. Místo je prý i v rámci možností uklizené, jde o soukromý pozemek. Pokračovat by se mělo do neděle do poledne. Cirkusový stan zde nakonec nevyrostl, neboť se zde nenachází správné podloží a organizátoři se báli případného zranění účastníků. 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru