Apartmán-hotel Jítrava: Báječný odpočinek na venkově

 

Jítrava dokáže okouzlit svou malebnou krajinou, kouzelnými roubenkami a pohledem na pastviny. Apartmán-hotel Jítrava nabízí například skvělé prostředí, útulné apartmány a gurmánský zážitek. Na zasloužený relax tam odjela Jana se Sabinou a o tom, jak si to tam užily, si můžete přečíst v krátké reportáži.

Výběr pokoje jsme nechaly na personálu a o to větší radost jsme měly, když nás slečna z recepce zavedla do růžově laděného apartmánu. Pro dvě holky roztomilá kombinace, nad kterou jsme se nějaký čas rozplývaly :-) 

Na pokoji jsou k dispozici župany a pantofle, což navodí pocit domácí pohody.

Protože bylo celkem chladno, zabookovaly jsme si hodinku v útulném wellness. Ve společnosti výborné Pálavy nás to ve vířivce moc bavilo.

 Večeři jsme si daly v restauraci, moc jsme si pochutnaly, ale o tom až později!

Mají tu skvělé domácí snídaně, na přání vám udělají palačinky nebo vajíčka.

 

Den jsme využily procházkami po okolí. Vesnice Jítrava je opravdu malebným místem - pohádkové roubenky, pastviny se zvířaty, dechberoucí panorama na Krušné hory. Součastí Jítravského dvorce je i pivnice a penzion.

Výhledy do krajiny jsou zde překrásné!

Během pobytu jsme se musely věnovat práci, wi-fi funguje všude dobře, takže jsme si lehly s Macem a šálkem čaje do postele.

Večer jsme ochutnaly jehněčí paštiku, kuřecí supreme a čokoládový dezert. Od samotné prezentace jídla, přes příjemnou obsluhu až po kombinaci chutí to byl gurmánský zážitek! 

A protože nám to nedalo, šly jsme pozdravit kuchaře přímo do kuchyně a omrknout, jak se takové dobroty připravují.

Další kouzelná místa: mrkněte na www.amazingplaces.cz


Zdraví

Hobby