Motorkář zemřel pod koly náklaďáku

Motorkář se v Jirnech čelně střetl s nákladním vozem. Skončil pod zadními koly auta, odkud ho vyprostili až hasiči. Na místo nehody letěl vrtulník, bylo to však zbytečné, řidič motorky na místě zemřel.

19.06.2017 - 16:44   |  
Odhadnout rychlost motorkáře v křižovatce není snadné

Tragická nehoda se stala na výjezdu z dálnice D11 u obce Jirny. Řidič nákladního auta pravděpodobně špatně odhadl motorkářovu rychlost.

„Stala se dopravní nehoda mezi nákladním automobilem a motocyklistou, ten na místě svým zraněním podlehl,“ potvrdila tisková mluvčí policie Eva Hašlová. Na místo nehody okamžitě vyrazil vrtulník, který však ani nepřistál, motorkář svým zraněním na místě podlehl. 

Policie reguluje dopravu na místě a zjišťuje příčiny nehody, které podle policie zatím jasné nejsou. Vypadá to ale, že řidič nákladního auta nedal při odbočování motorkáři, který jel v křižovatce rovně, přednost. Policie vyloučila dechovou zkouškou požití alkoholu u řidiče. 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.