V neděli 18. října poslední možnost surfování na Labi

Umělá vlna v Brandýse nabízí poslední letošní ježdění
  |  

Jak jsme vás již před nedávnem informovali, v Brandýse máte možnost zasurfovat si na umělé vlně na Labi. Pokud jste horkokrevní odvážlivci, poslední možnost surfování letos máte právě dnes, vody v Labi je totiž konečně dostatek! A podle organizátorů zase taková zima prý není!

Poslední letošní surfování na Labi

„Dnes od 15 do 17 h poslední možnost ježdění, pokud se někdo přihlásí, vlnu pustíme.... Včera jezdilo 6 borců a zase taková kosa ještě není. Tak co, jdete někdo do toho?“ zvou pořadatelé. Pokud máte zájem, rezervujte si místa na 777 952 222. Vzhledem k tomu, že bylo v září málo vody, surfování se nekonalo zdaleka tak často, jak by si organizátoři představovali, je poslední možnost dohnat, co se dá.

 

Čekání na vodu

O surfování na Vlně pod Zámkem v Brandýse jsme vás již informovali v létě. Zájemci zde jezdí na umělé vlně, která je však závislá na tom, kolik je v řece vody a zda vodu třeba nebude spotřebovávat elektrárna. Zájemci tedy musí každý den čekat na aktuální situaci a to, zda bude dostatek vody, aby se vlna mohla pustit. Právě dnes, v neděli 18. října je tedy poslední letošní příležitost. Pokud máte chuť surfování na řece zkusit, nebotřebujete kromě odvahy nic jiného. Surfové prkno a neoprén vám zde půjčí, takže vlně zdar!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru