Čerčanský hospic jede dál!

Kulturně sportovní akcí pod názvem "Jedeme dál" oslavil Hospic Dobrého pastýře v Čerčanech 7 let své činnosti. Podpořit jej přišla zpěvačka Lenka Dusilová a kouzelník Richard Nedvěd.

02.09.2015 - 15:30   |  
Cyklistický oddíl se shromáždil před Hospicem Dobrého Pastýře
Zobrazit fotogalerii (7)

Na kole či po vodě

Po tradiční bohoslužbě a slovu ředitele Jiřího Krejčího se návštěvníci vydali na cestu z hospice do nedalekého bistra Ledce. Odtud pokračovali někteří lodí po řece Sázavě a další vyrazili na kolech. I přes velké vedro byly obě skupiny bez obtíží včas na místě.

Smích i poetika

V zaplněném bistru Ledce byl na oslavu hospice připraven speciální program. První se představil kouzelník Richard Nedvěd a rozesmál děti i dospělé. Následovalo poetické, divoké i melancholické vystoupení Lenky Dusilové, která zpívala s hvězdami nad hlavou.

Hospic jede dál 

Zařízení zkvalitňuje a rozvíjí své služby. Jde například o rozvoj domácí hospicové péče na Benešovsku, zahájení činnosti domácího hospice v okolí  Hořovic či uspořádání První konference dětské paliativní péče a na ni navazující aktivity.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.