Kinematograf bratří Čadíků přijede na Mělník, Kladno a do Českého Brodu

Kinematograf bratří Čadíků přijede i do středočeských měst
 

Fotograf, Tři bratři, Fair Play, Vejška či Hodinový manžel. To jsou české filmy, které se budou ve středočeských městech promítat v rámci Filmového léta 2015. Vstupné na filmy je dobrovolné a výtěžek bude věnován na dobročinné účely.

Kinematograf jezdí s kinoautobusy celkem na pěti trasách po Čechách i Moravě, kde navštěvuje menší i větší města. V druhé polovině srpna také zavítá do třech středočeských měst.

 

První zastávka

Mezi 17. a 19. srpnem Kinematograf bratří Čadíků přijede na Mělník, kde bude promítat celkem tři filmy:

Projekce se budou odehrávat na náměstí Míru a začnou vždy v 21 hodin.

 

Oficiální filmový plakát k filmu Tři bratři

 

Druhá zastávka

Poté se pojízdný kinematograf přesune do Kladna na Městský stadion Sletiště, kde bude promítat od čtvrtka do neděle od 21 hodin čtyři české snímky, a to:

 

Třetí zastávka

Kinematograf bratří Čadíků bude promítat i v Českém Brodě od 22. hodin:

 

Kinematograf pomáhá

Kinematograf bratří Čadíků je společnost, která působí zejména v České republice, ale již od roku 2002 působí i na Slovensku. Od téhož roku Kinematograf rozšířil své pole působnosti a vyjel promítat filmy i do západní i východní Evropy, kde zaznamenal velký ohlas.

Vstupné na projekce v České republice je dobrovolné. Díky podpoře partnerů a sponzorů je možné pokrýt náklady spojené s provozem, a tak může být vstupné každoročně věnováno na dobročinné účely.

Od roku 1998 se pro nadace Kapka naděje, Pomozte dětem, Archa Chantal, Akce cihla, Dar Života, Konto BARIÉRY, Masarykův onkologický ústav v Brně, Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, Nemocnici Na Homolce či pro povodněmi postižené město Hrádek nad Nisou vybralo několik milionů korun.
 

 


Hobby

Osobnosti