Tři nezvěstné ženy z Mělnicka. Po Nadě se slehla zem na konci roku 1994

Naděžda Jechumtálová z Neratovic je pohřešovaná více, jak dvacet let, Michaela Loudová devatenáct roků, po Lence Kubrové se pátrá od roku 2011. 

04.08.2015 - 12:26   |  
Pohřešované ženy z Mělnicka

Na webu Policie České republiky se mezi pohřešovanými lidmi vyskytují také tři ženy z Mělnicka

Naďa je téměř 21 let nezsvěstná

Po Naděždě Jechumtálové z Neratovic bylo vyhlášeno pátrání 15. prosince 1994. V té době jí bylo 22 let. Na stránkách Policie ČR je popsána jako asi 170 centimetrů vysoká bruneta střední postavy s vlnitými vlasy a hnědýma očima.

Ztratila se cestou do zaměstnání. „Vystoupila na malém nádraží v Chvatěrubech a vydala se na zhruba kilometrovou cestu podél kolejí. Tehdy ji viděli naposledy, zmizela doslova beze stopy", napsal web ahaonline.

Tři svědci, kteří s ní tehdy vystoupili na chvatěrubském nádraží, vypověděli, že ji viděli jít samotnou pěšinou mezi lesem a kolejemi. Policie, která ji hledala i vrtulníkem, nenašla tehdy jedinou stopu.

Naděžda byla poznamenána tím, že jako dítě se stala obětí sexuálního devaianta, a proto byla k mužům od té doby nedůvěřivá. S svou rodinou však měla dobré vztahy. Zvrhlíka, který Nadě ublížil už dříve, detektivové vyslechli. Měl alibi. Zajímavý byl fakt, že jeden z mužů, který s Naďou v kritický den vystoupil z vlaku, byl dříve odsouzen za loupežné přepadení. Nepodařilo se však najít proti němu žádný důkaz. Pokud Naďu zavraždil, není jasné, kam ukryl tělo," napsal web ahaonline.

Michaela se pohřešuje 19 let a Lenka 4 roky

Od června roku 1996 se pohřešuje také Michaela Loudová narozená v září roku 1979. Tehdy šestnáctiletá dívka s vlnitými hnědými vlasy a modrýma očima byla vysoká zhruba 165 centimetrů. Více bližších informací o Michaele Loudové databáze pohřešovaných osob neobsahuje.

Lenka Kubrová z Horních Počapel je pohřešovaná od května roku 2011. Tehdy jí bylo 26 let a dva měsíce. Podle popisu na webu Policie ČR jde 170 centimetrů vysokou modrookou ženu s blonďatými vlasy štíhlé postavy. Kubrová byla registrovaná jako zprostředkovatelka pojištění u ČNB. Její živnost na začátku roku 2013 zanikla.

Pokyny Policie ČR

V případě, že kdokoliv hledanou nebo pohřešovanou osobu potkal nebo měl jakékoliv informace, žádá Policie ČR, aby veškeré informace sdělil na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.

Rozhodně není doporučeno provádět jakékoliv opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. 

 

Čtěte dále