Novotného multikáry chtějí zase do boje. Šéf Slavie Tvrdík ale klidní vášně a posílá jasný vzkaz

Jednal pan Tvrdík správně?
 

Stoper Slavie Ondřej Kúdela dostal stopku na deset zápasů za údajnou rasistickou urážku Glena Kamary v zápase na hřišti Glasgow Rangers. UEFA tím vyvolala vášně, čin nebyl prokázán. Ovšem kdo by čekal tvrdou obhajobu ze strany Slavie, bude zklamán. Případ zřejmě končí.

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný například prohlásil, že příště bude lepší „nic nešeptat a rovnou mu ji vypálit pěstí“. Reagoval tak na fakt, že Kamara za napadení Kúdely v útrobách stadionu dostal distanc pouze na tři utkání. Pustil se i do představitelů UEFA. „To, co předvedli zm*di z UEFA, to je na dvě multikáry!“ napsal na sociální sítě. A jak známo, obecní multikáry má za obrněná vozidla už ze "sporu" s Ruskem.

Nemáme se kam odvolat

Zřejmě z toho ale nic nebude. Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík se totiž do žádného dalšího sporu pouštět nehodlá. „Odpovídám za klub, jehož 85 % rozpočtu jde z UEFA a Premier League. Předložili jsme přes 50 stran textu od AK, rozsudek vynesen, konec. Klub se nemá kam odvolávat. Ondřej má hrazený právní tým, nikdo ho přes palubu nehodil a sám si to nemyslí. Musíme jít dopředu. A dnes vyhrát,“ napsal si zcela jasně na Twitter.

 

 

 

Šéf klubu se zřejmě nezachoval tak, jak si přála celá řada slávistických fanoušků, kteří cítí křivdu a hovoří o diskriminaci malého klubu "z Východu". Ovšem jeho reakce je přesně taková, jakou má volit člověk, který si je vědom, odkud jdou peníze na financování Slavie. Bohužel, permanentky fanoušků klub neuživí.

KAM DÁL: Starosta Řeporyjí Pavel Novotný k vyhoštění ruských diplomatů: Dlouho jsem se tak nezasmál.