Rallye Dakar hýbe sexistický skandál, existuje i video. Může za něj posádka Aleše Lopraise

Na závodním umění pana Lopraise je teď velký stín
 

Rallye Dakar patří mezi nejnáročnější podniky na světě. Závodníci absolvují tisíce kilometrů, často na tom nejsou dobře fyzicky ani psychicky. Je jasné, že si potřebují ulevit, zavtipkovat, odlehčit situace. Ovšem všechno by mělo mít své meze. Tím spíš, když hovoříte o dceři šéfa konkurenčního týmu. V kamionu Aleše Lopraise to před startem etapy nezvládli a měli by se nad sebou zamyslet. A ještě to dát na vlastní sociální sítě? Pánové...

Video začíná narážkou, že "někomu v kamionu stojí o..s“. Budiž, chlapské řeči a kdo ví, o čem se chlapi předtím bavili. Nechme to být.

Jedna je sjízdná...

Pak můžete slyšet pár neškodných vět, když vtom se v mikrofonu ozve: „Hele, černoška z Roudnice jde vpravo. Jedna je plochá a sjízdná, ta druhá moc ne.“ Jestli to řekl přímo Aleš Loprais nebo jeho navigátor, nemá cenu řešit. Mluvit takto o ženě je samo o sobě dost hnusné. Tím spíš, když jde o dceru Martina Koloce, majitele Buggyra Racing, tedy soupeře týmu Praga Aleše Lopraise. 

NA VIDEO SE PODÍVEJTE ZDE: 


Koloc: Je to docela úchylné

Martin Koloc má dvě dcery, dvojčata Aliyyah a Yasmeen. Video napřed nechtěl bývalý dvojnásobný mistr Evropy v závodech tahačů vůbec komentovat. Pak přeci jen svolil k pár větám. „Je to docela úchylné. Tím spíš, když Aleš zná holky odmalička. Nechápu to.“

Nikdo by se však nedivil, kdyby si to s dotyčnými hulváty vyřídil ručně a stručně. Tohle se prostě nedělá. A to už vůbec nemluvě o té hlouposti, že tým nechá video uniknout na vlastní sociální sítě. Mimochodem, tam to také od fanoušků Loprais a jeho tým pořádně schytali. Snad se alespoň omluví, bylo by to na místě.

KAM DÁL: Únava, časté infekce a bolest hlavy či vypadávání vlasů. Poznáte nedostatek železa v těle?


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru