Jan Hrušínský: Od jara si s Alenkou a Andrejem budeme hrát na EET

Informace o každém pověšeném kabátě už se blíží
 

Současná vláda je velmi úspěšná. Už například dokázala, že lze hospodařit nejhůř v novodobé historii České republiky. Únorový schodek byl totiž 27,4 miliardy korun, což se zatím žádnému kabinetu nepovedlo. Bravo, trhat rekordy je potřeba, volby se přeci blíží! A jinak? Fajn, máme také EET, což "kvituje" i herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.

/KOMENTÁŘ/ Jedním z největších úspěchů Babišovy vlády bude letošní zavedení EET do šatny na kabáty v Divadle Na Jezerce. Paní Schillerová a pan Babiš trvají na informaci o každém pověšeném kabátu v našem divadle. Už na jaře budeme mít EET! 

Nakoupil jsem asi za 40 000 korun tiskárny a pokladničky, nechal upgradeovat pokladní systém na vstupenky, kupuji certifikáty a registrace, do foyer musím zavést wifi a od jara si s Alenkou a Andrejem budeme hrát na EET. Chápu je. Ekonomika se pod jejich rukama hroutí.

Nejhorší ekonomický výsledek

V únoru 2020 měla Česká republika nejhorší ekonomický výsledek za posledních 30 let. Státní rezervy pod Babišovým vedením mizí, zlato z trezorů ČNB se rozpouští ve slevách na vlak a v dotacích pro Agrofert. Tam EET není a nebude, protože Andrej je prý poctivý. Navíc mu, jak všichni víme, Agrofert ani nepatří.  

Pan prezident řekl, že EET v šatně na kabáty je krok správným směrem. Šatna v DNJ stojí 10 korun. Jsem si jist, že informace o každém kabátu na Jezerce postaví národní hospodářství na nohy.

Před šatnou Divadla Na Jezerce se sice začnou tvořit nepříjemné fronty a lidem to ztrpčí život, ale nevadí. Když nám už sedm let nevadí fronty na D1, proč bychom nemohli mít něco podobného i v divadlech. Prostě to jako idioti všichni uděláme.

- Jan Hrušínský -

Klíčová slova:
EET