Brožová, Vydra, Mašlíková, Nálepková a Geislerová: Tyto celebrity mají společnou jednu úžasnou vášeň

Kateřina Brožová miluje koně již od dětství. Koupí koníka si splnila svůj dětský sen
Zobrazit fotogalerii (5)
 

Jízda na koni uklidňuje a dokonce i léčí. Hipoterapie je detailně popsaná stejně jako psychoterapie pomocí těchto ušlechtilých zvířat. Některé české celebrity jsou s koňmi pevně svázané. Nedivíme se jim. 

České celebrity milují jízdu na koni a dost možná i odhalují její terapeutické účinky. Pro řadu z nich jsou tato zvířata životní láskou, některé celebrity je chovají, jiné pomocí koní dokonce léčí. Ne nadarmo se říká, že nejlepší pohled na svět můžete zažít jedině z koňského hřbetu. Podle těchto známých tváří je to zřejmě pravda...

Kateřina Brožová

Herečka Kateřina Brožová koně a jízdu na nich milovala už jako malá holka. Dokonce si v dospělosti i splnila svůj dětský sen a koně si koupila. Jízdě na koni se naplno věnuje nejen herečka, ale i její dcera Kateřina, která jezdí dokonce závodně.

Václav Vydra

Herec Václav Vydra je dokonce přímo chovatelem koní. Rád tráví své volné chvilky na statku Malčany, kde nabízí relaxaci s koňmi i pro veřejnost. Návštěvníci statku na něm mohou relaxovat v přímé blízkosti koní. Tato relaxace je podle herce jakousi formou psychoterapie a zaznamenává se její velký úspěch například u handicapovaných lidí.

Hana Reinders Mašlíková

Mít koně je dětským, nyní už dokonce splněným snem i české modelky a moderátorky Hany Reinders Mašlíkové. Má nyní svého koně Dantíka, který nedávno vážně onemocněl, ale nakonec nemoc překonal. „Málem jsem o tebe, chlapečku můj, před dvěma měsíci přišla, ale vybojovali jsme to! teď už jsi v těch nejlepších rukou a čeká nás krásná společná jízda životem,“ svěřila se svým fanouškům na Instagramu.

Světlana Nálepková

Lásku ke koním v sobě našla i herečka Světlana Nálepková. Ke koním ji přivedla její dcera Josefína, která se koním věnuje profesionálně. Na rodinném ranči dokonce pořádá speciální terapie s koňmi. Spolu se svojí maminkou na ranči provozují kurzy koňské terapie doplněné jógou, meditací a čtením.

Ester Geislerová

Posledním milovníkem koní na našem seznamu je Ester Geislerová. Ester sice zatím není profesionálem v jízdě na koni, ale minulý rok na ni projížďka na koňském hřbetě udělala velký dojem. V příspěvku na instagramu odhalila, že v jízdě na koni hodlá pokračovat a dokonce i postupně zrychlovat: „Poprvé jsem se nebála a chci se naučit jezdit rychleji.“ V příspěvku také sdělila svým fanouškům, že na ni měla jízda na koni terapeutické účinky.

KAM DÁL: Hanychová, Kubelková, Vítová, Křížková, Lašková: Tyto krásky mají společného víc, než by se zdálo.


Hobby