Má nervy na svého teenagera? Herečka Lucie Benešová je svatá žena! Tohle jí synek provedl

Lucie Benešová je patronkou dobročinné organizace DEJME DĚTEM ŠANCI
  |   osobnost

Herečka Lucie Benešová působí jako vymeditovaná bytost, kterou jen tak něco nerozhodí. Zřejmě to nedokáže ani její syn, který dosáhl věku teenagera a jako správný pubeťák se tak chová. Neuvěříte, co se Štěpánovi povedlo udělat s koupelnou kvůli přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. 

Půvabná manželka herce Tomáše Matonohy miluje instagram a velmi ráda se tam sledujícím svěřuje se zážitky ze soukromí. A že jich má - vždyť je maminkou čtyř dětí, přičemž jejich adoptivní dcera Sára z ní nedávno udělala babičku. Na všechny své potomky je Lucie nesmírně pyšná a zatím co s nejmladší Larou společně holdují cvičení s obručí, s jejím starším bratrem si užívá spíše puberťácké radosti. 

Štěpánovi je 15 let a jestli chtěl ještě před nedávnem studovat ekonomii, přemohly jej geny a od čísel zběhl k umění. Rád by se totiž dostal na uměleckou střední školu a přípravu na povinné talentové zkoušky pojal velmi zodpovědně. Jen tím asi úplně nepotěšil maminku, která si kromě svých dětí zakládá také na svém bydlení. 

Mladík se rozhodl překvapit porotu na výběrovém řízení barvičkami, a to formou uměleckého obrazu. „Ach bože, dorazím domů a najdu Mojí milovanou rohovou vanu v tomhle stavu a nejde to dolů!!!! Proč? Náš Štěpíček se rozhodl, že už nechce být ekonom a zkusí umělecký výtvarný směr a připravuje se na zítřejší talentovky a tvořil umělecký obraz, kvůli kterému musel posprejovat a nabarvit vanu..." Synek sice vyděšenou maminku ujišťoval, že barvy z krásné rohové vany půjdou snadno dolů, kde vzal tuto jistotu, už ale nedodal. „...no a nejde to dolů a už vůbec né lehce, tak snad se aspoň zítra dostaneš, ty náš synku nezbedný. Jdu shánět spešl ředidlo, Štěpa tvoří a nemá na to čas, veselý barevný den všem! Hlavně klid a humor...“ napsala Lucie Benešová na svůj Instagram a přidala také fotky, aby si lidé mohli udělat obrázek o tom, nakolik koupelna dostala zabrat. 

Lucie je svatá žena, neboť nejeden rodič by asi své rozčarování ze škody na majetku neventiloval smířlivým příspěvkem na sociální síti, plným srdíček a pochopení. „Svatá žena!“ právě tak vidí svou kolegyni i herečka Jana Bernášková, která má dceru Justýnu ve stejném věku a druhé dítko Theodor jí doma vyroste v teenagera ve stejnou dobu jako Lucii dcerka Lara. A hereččin sledující Richard Spurný dokonce Štěpána za jeho uměleckou invenci pochválil: Chlapec má vkus, vidím druhou fotografii a první co mi evokuje, je 2001 Vesmírná Odysea. Takže za mě poklona, inspirovat se Kubrickem rozhodně není na škodu. Spíš na něj buďte pyšná.

Herečka jistě na synka pyšná je, a i kdyby z vany nakonec barvičky nedostala, určitě by ji napadla nějaká skvělá vychytávka. Lucie totiž kromě rolí maminky a herečky skvěle zvládá i roli domácí kutilky. Se svou šikovností a krásnou tvůrčí prací nás totiž pravidelně seznamuje prostřednictvím zvelebování své nádherné chaty. 

Zdroje: instagram.com

KAM DÁL: Šatičky pod zadek a Světlana Nálepková balila doktory. Byla jsem v tom fakt dobrá, přiznává.