Tereza Kerndlová šokuje svou dokonalou postavou. Vypadá lépe než kdy dříve

Zpěvačka Tereza Kerndlová našla druhý domov ve Španělsku
Zobrazit fotogalerii (5)
  |   zajímavost

Zpěvačka Tereza Kerndlová bere tento rok sociální sítě útokem. Sdílí jednu odvážnou pózu za druhou a sklízí obdivné komentáře. Není se ale čemu divit, je totiž na co se koukat. Její dokonalou figuru by jí mohly závidět i mnohé dvacítky.

Tereza Kerndlová se za svou postavu rozhodně nestydí. Dokazuje to svým fanouškům na instagramu snímky, které nechávají představivosti opravdu málo. 

Stala se tak inspirací mnoha žen a idolem mužů. Pod příspěvky nechybí červená srdíčka, palce nahoru, ale dokonce i přirovnání k jedné z nejkrásnějších žen všech dob, Brigitte Bardot.

Na jejím instagramovém profilu nechybí svůdné pózy, ale ani momentky s knihou, podle fanoušků je neodolatelná na obou.

„Dneska párkrát vysvitlo, ale bylo fakt hnusně! Zítra už zase top. Miluju léto v zimě,“ stálo v popisku.

Zpěvačka si totiž zimní měsíce užívá v mnohem příjemnějších teplotách ve slunném Španělsku.

Na jejím profilu nechybějí ani fotky ze slunné pláže nebo snímek, jak si na vyhřáté terase užívá knížku jen v plavkách. Nezbývá, než jen tiše závidět.

„Taky se vám stává, že máte plány a všechno zrušíte, protože nejste schopni vylízt z baráku? Dnes nějaké změny na zahradě a pak směr nákup zásob! Ale když je takhle? Miluju leden v Esteponě!“ napsala zpěvačka pod příspěvek.

„Překrásná ženská,“ objevilo se pod prvním příspěvkem.

„Jste kočka a moc vám to sluší,“ obdivoval zpěvačku v komentářích fanoušek.

Dočkala se ale i kritiky. Jeden ze sledujících prohlédl její Potěmkinovu knižní četbu: „Vtipný, že je knížka otevřená jinde, než je záložka.“

Většina ostatních zpěvaččiných fanoušků si, jak je zřejmé z komentářů, kvůli jejím vnadám knížky a záložky ale ani nevšimla.

KAM DÁL: Madonna opět šokuje. Na odvážných snímcích ukazuje dokonalou postavu, ale i modřiny.


Životní styl

Zdraví

Hobby