Madonna opět šokuje. Na odvážných snímcích ukazuje dokonalou postavu, ale i modřiny

Madonna šokovala fanoušky na instagramu obrovskou modřinou
Foto: ShowPix
Madonna šokovala fanoušky na instagramu obrovskou modřinou
zajímavost

Královna popu Madonna (63) ukazuje, že se rozhodně nestydí i po šedesátce. Zpěvačce by totiž její věk hádal opravdu jen málokdo, její postavu by umělkyni mohly závidět i některé dvacítky. Zašla ale tentokrát až příliš daleko?

reklama

Madona opět šokovala řadu svých fanoušků, tentokrát ne nahotou na fotografiích, ale obrovskými modřinami.

Zpěvačka na svůj instagramový profil zveřejnila sérii snímků, na kterých mimo svou dokonalou postavu pyšně ukazuje i bolestivě vypadající fialovou modřinu, která se line přes celé její stehno.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Dále také na snímcích odhalovala své privátní partie a zároveň všem dokázala, že je stále ještě velmi fexibilní a s největší pravděpodobností dokáže dát jednu nohu za hlavu. Na to už jsou její fanoušci ale zvyklí, rozruch na sociální síti vyvolala spíše obrovská modřina a spousta otázek, které se snažily zjistit, jak ke zranění zpěvačka přišla.

Samotná Madonna snímky popsala následovně: „Život mě zbil! Mě to ale nezajímá. Zajímá to jen ďábla.“ To ale příčinu zranění nijak neobjasnilo.

„Co se stalo?“ zeptal se jeden z fanoušků pod příspěvkem.

„Kdo ti co udělal? Mám se s ním vypořádat?“ nabídla zpěvačce pomoc jedna z komentujících.

Odpovědi od zpěvačky se jim ale nedostalo, a tak se prostor pro komentáře pod příspěvkem stal prostorem pro spekulace. Někteří fanoušci komentovali, že se nejspíše bude jednat o modřinu po operaci kyčle, další spekulovali o tom, že by se mohlo jednat o následky liposukce, tedy odstranění tuku na stehnech.

Další teorií bylo to, že se jedná o zranění z její vánoční dovolené, na které se věnovala lyžování s rodinou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Andrea Verešová odhalila křivky, její fotky jsou čím dál tím odvážnější. Prý chce šířit pozitivitu

reklama
#světové celebrity

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.