Andrea Verešová odhalila křivky, její fotky jsou čím dál tím odvážnější. Prý chce šířit pozitivitu

Andrea Verešová odcestovala do Dubaje s celou rodinou po nepříjemném skandálu a zatím to vypadá, že se vracet nehodlá
Zobrazit fotogalerii (3)
  |   zajímavost

Hvězda českého bulváru Andrea Verešová své fanoušky na instagramu pravidelně zásobuje snímky, které toho představivosti nechávají opravdu málo. Ani tentokrát nezklamala a obdivné komentáře se do prostoru pod příspěvkem valily proudem.

Andrea Verešová na sociální sítě sdílela příspěvek, který měl za účel rozšířit pozitivitu do světa, a to se jí podle reakcí pod ním určitým způsobem také povedlo.

Na fotce, která dokonale zachycuje její vypracované ženské křivky, cvičí v plavkách na písečné pláži. Za sebou má romantický výhled na moře a na západ slunce.

Podle popisku pod příspěvkem měl snímek její sledující inspirovat nejen k pozitivitě, ale i k tomu, aby snili ve velkém.

„Díky těmto zvykům se cítím naživu. Tohle je zpráva plná pozitivity pro vás všechny! Buďte se sebou trpěliví, pamatujte... Pokrok chce čas! Pokrok znamená, že můžete být začátečník! Pokrok znamená, že můžete oslavovat to, kde se zrovna nacházíte, a zároveň na sobě pracovat,“ napsala modelka pod příspěvek.

„Doufám, že vás můžu inspirovat k tomu, abyste snili ve velkém, nevzdávali to a abyste byli silní a hlavně zdraví,“ dodala.

Ke svým životním cílům se sice v komentářích pod fotkou nikdo nevyjádřil, zato srdíček a obdivu se v nich ale objevilo více než dost.

„Neskutečná na ten věk,“ napsal jeden z fanoušků.

„Tak to je hodně luxusní foto! Máte krásnou postavu,“ objevilo se pod příspěvkem.

„Andreo, jsi vzorem pro mnohé ženy a inspirací tisíců můžů, inteligentní, nádherná, božská, prostě femme fatale,“ neváhal modelku vychválit jeden z fanoušků.

Její sledující se Andrei v komentářích také ptali, jak dlouho má v plánu ještě pobývat v Dubaji. Do této arabské metropole modelka odcestovala s celou rodinou po nepříjemném skandálu a zatím to vypadá, že se vracet nehodlá.

Na otázky ohledně svého návratu ale nereagovala.

KAM DÁL: Nestárnoucí Monica Belluci prozradila svůj tajný recept na krásu, zvládne to každý!


Životní styl

Zdraví

Hobby