Nestárnoucí Monica Belluci prozradila svůj tajný recept na krásu, zvládne to každý!

Jedním z nejdůležitějších tipů na krásu je podle herečky pít dostatek vody
 

Herečka a modelka Monica Belluci bude tento rok slavit své své 58. narozeniny, tento věk by jí ale tipoval jen málokdo. Tato italská kráska vypadá stejně jako před 20 lety, není to ale jen tak. Prozradila, jak si udržet mladistvý vzhled.

Víte, jak v 57 letech vypadat na 35? Evidentně stačí jen dělat to, co tato stále krásná modelka. Pokud jde o figuru, Monica se s ní zas až tak moc netrápí, ani netráví hodiny v posilovně, aby měla vypracované svaly.

Když přibere nějaké to kilo navíc, tak se z toho nehroutí, ale spíše se snaží například nosit černou barvu oblečení, která ji opticky zužuje. Monica Belluci se s kaloriemi a dietami zkrátka nestresuje.

Něco zcela jiného platí o jejím celkovém vzhledu. Herečka se snaží vždy vypadat krásně a upraveně. Bez makeupu téměř nevychází z domu.

Jejím oblíbeným typem líčidla jsou výrazné rtěnky, nejoblíbenější z nich je ta červená. Možná ještě více než na makeupu si ale zakládá na péči o pleť. Pokaždé, než jde spát, si všechna líčidla z pleti pečlivě odlíčí, aby její obličej mohl během spánku dýchat.

Udržuje tak svou pleť mladistvou a bez nedokonalostí. Velmi důležitým tipem je také to, že pije dostatek vody a zajišťuje tak, že je nejen její pleť, ale i celé její tělo dostatečně hydratované.

Hlavními tajemstvími krásy této italské modelky tedy jsou:

  • Nestresovat se váhou
  • Být vždy upravená
  • Červená rtěnka
  • Vždy se odlíčit
  • Pít dostatečné množství vody

Zdroj: Fabiosa

KAM DÁL: Ringo Starr se bojí, že na covid zemře. Důvodem strachu je děsivá diagnóza z dětství.