Jindřich Šídlo: Média nikdy nemají být na něčí straně

Jindřich Šídlo je ženatý, má tři dcery
Foto: se souhlasem BHS
Jindřich Šídlo je ženatý, má tři dcery
osobnost

Jeho doménou je zejména politika a humor. Jindřich Šídlo na webu Seznam Zprávy moderuje satirický pořad Šťastné pondělí, který také pomáhal vymyslet. V roce 2018 zde ironicky uvedl, že Miloš Zeman v nadcházející prezidentské volbě automaticky postupuje do druhého kola. O případ se zajímala policie.

reklama

Jindřich Šídlo svoji práci započal v Českém deníku, poté působil v Respektu a dále v redakci Mladé fronty Dnes. Jako vedoucí redaktor pracoval v Hospodářských novinách. Rovněž řídil domácí zpravodajství v České televizi a nyní působí v redakci Seznam Zprávy.

Za novinářskou práci získal mnoho ocenění (je například držitel Peroutkovy ceny a Novinářské ceny). Se Štěpánem Křečkem si přišel do podcastu popovídat o českých médiích, novinářské práci a řadě aktuálních témat.

KAM DÁL: Reportér Martin Řezníček: Amerika je rozdělená úplně ve všem.

reklama
#podcasty

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.