Csáková a její bláznivé pokusy na sociálních sítích pokračují. Straší lidi testováním dětí

Ilona Csáková před svým vystoupením na Václavském náměstí v rámci demonstrace proti vládním opatřením
 

Pandemie koronaviru udělala z nejedné celebrity virologa a znalce ústavních pořádků. Mezi nimi je i zpěvačka Ilona Csáková, která patří mezi nejhlasitější odpůrce vládních opatření a také internet plní dezinformacemi a podivnými výzvami. Jaká je ta poslední z nich? 

Své fanoušky se na svém facebooku snaží přesvědčit, že testování dětí ve školách nemusí ze zákona podporovat. Jeden ze základních pilířů opatření pro návrat školáků do lavic je dle ní nebezpečný akt. S mottem NAŠE DĚTI NEJSOU MAJETEK STÁTU! se pouští do nebezpečné dezinformační hry. Posuďte sami... 

NAŠE DĚTI NEJSOU MAJETEK STÁTU! Kdo jiný by měl chránit své děti než rodiče. Vy všichni rodiče, kteří jste s...

Zveřejnil(a) Ilona Csáková dne Pondělí 15. února 2021

Nejen sociální sítě

Ilona Csáková je jedním z nejhlasitějších kritiků současných vládních opatření. Zároveň se do debaty připojuje už i na demonstracích, kde šíří jednu dezinformaci za druhou. V jejím případě tak ani nejde o konstruktivní kritiku vůči vládě, ale spíše popírání koronaviru jako takového. 

Podobná aktivita celebrit je více než nebezpečná. Lidé mají tendenci veřejně známým lidem věřit a pravděpodobně ani není náhoda, že na facebookovém profilu svítí jako úvodní fotografie reklama na její nové album. Přiživovat se tak na strachu a důvěře lidí opravdu není cesta, jak někomu pomoci. 

KAM DÁL: S afty se dá zatočit jednou provždy. Spouštěčů může být několik, viry za to ale nemohou.


Životní styl

Hobby