Dětská celebrita, kterou chtěli lidé vyhnat ze země. Justin Bieber neunesl celosvětovou slávu

Justin Bieber měl být vyhoštěn z USA
 

Jedná se o typický prototyp hudební hvězdy, která se svou slávou začala moc brzy. Zpěvák Justin Bieber je dnes spíše terčem vtipů a nepříjemných urážek. Čím si tento dnes 26letý kanadský zpěvák vysloužil tolik negativní pozornosti? 

Pištící fanynky, miliony prodaných desek, plakáty v pokojíčcích a vyprodané koncerty. Hvězda Justina Biebera začala zářit velmi brzy. O tom, že má velký pěvecký talent, bylo rodině jasné už v jeho 12 letech. Od té chvíle se rodina rozhodla, že z něj udělají hvězdu. Jak tomu však bývá, nikdy není nic dokonalé a bez problémů…

Popová hvězda

Vše začalo vlastně nevinně. Chlapec, který už ve svých dvanácti letech skvěle zpíval, uměl hrát na kytaru, bicí, trubku a klavír, se účastnil pěvecké soutěže, kde obsadil druhé místo. Aby se s jeho talentem mohla maminka mladého Justina pochlubit svým známým, natáčeli jeho hudební čísla většinou coververzí na youtube. Velmi brzy si jeho talentu povšimla produkční firma Rapid Discovery Media, která se nabídla, že se postará o jeho image, účes a internetové účty na MySpace a YouTube. Hvězda byla na světě. 

Šílené fanynky

O roku 2009, kdy mladý Justin Bieber vydal svou první desku, se jeho hvězda stala globálním artiklem. V hitparádách se jeho písně šplhaly na vrchol a milionové výdělky též. Z chlapečka s coververzemi se stal idol mladých fanynek. Kluci v jeho věku se snažili napodobit jeho účes, ale postupem času začaly s jeho kariérou vznikat i potíže. 

Nutno dodat, že popový miláček puberťaček má na svém kontě velké množství prestižních ocenění včetně American Music Awards a také cenu Grammy. Jako prvnímu zpěvákovi se podařilo na youtube překročit hranici 10 milionů zhlédnutí na jedno video. 

Justin Bieber měl však v pokročilém stadiu své kariéry také velké problémy s drogami a alkoholem. Několikrát byl pod vlivem chycen policií za volantem V roce 2014 vznikla na stránkách americké vlády petice za jeho vyhoštění z USA. Ta však byla zamítnuta. 

KAM DÁL: Obtěžoval malou dcerku a vzal si její adoptovanou sestru. Pověst Woody Allena může být definitivně v troskách