Hvězda seriálu Hra o trůny a její boj s paparazzi. Hluboké deprese zahnala terapie a láska

Sophie Turner zahrála důležitou roli i ve filmech z komiksového světa X-Men
 

Britská herečka Sophie Turnerová se proslavila hlavně rolí Sansy v epickém seriálu HBO Hra o trůny. Mladá zrzka v několika veřejných rozhovorech přiznala, že jí celosvětová sláva nepřinesla jenom bohatství a úspěch, ale také hluboké deprese, z kterých se pokouší dostat netradiční cestou. Jak bojuje s otravnými paparazzi? 

Kromě toho, že se do historie kinematografie zapsala rolí v jednom z nejúspěšnějších seriálů v historii, má na svém kontě také výraznou roli ve filmech komiksových X-Menů. Mladá britská herečka, která minulý rok porodila první dcerku po veleúspěšném projektu Hra o trůny, prožívala nelehké období. 

Stavy úzkosti

O tom, že sláva rovnou neznamená štěstí, se Sophie Turnerová poprvé vážně přesvědčila už ve svých 17 letech. Pro tak mladou dívku bylo velmi složité se vypořádávat s narůstající slávou díky seriálu Hra o trůny. Velmi složitě snášela komentáře na sociálních sítích, které se často nepříjemně vyjadřovaly o jejím vzhledu. 

Anonymní prostředí Facebooku a Instagramu lidem dodává sebedůvěru k těm nejděsivějším komentářům. Kromě vzhledu se zde spouštěla kritika i na její herecké výkony. Z těchto důvodů propadla do hluboké deprese, která ohrožovala i její dobře nastartovanou kariéru. „Taky mi nepomohlo, když všichni moji spolužáci začali studovat na vysoké škole a já jsem musela zůstat doma s rodiči, protože jsem pravidelně cestovala na natáčení seriálu Hry o trůny,” svěřila se v talk show Jimmyho Fallona. Co jí nakonec pomohlo? 

Léčba láskou

Sophie Turner dlouho řešila svůj vzhled, tloušťku a celkově postrádala sebedůvěru, i když se stala jednou z nejpopulárnějších tváří významného seriálového projektu, jenž se postupně stal fenoménem. 

V podcastu Dr. Phil se však vyjádřila ještě před narozením dcery, že je na tom už mnohem lépe. Údajně jí pomohla konstantní terapie s psychologem a také její manžel, zpěvák Joe Jonas. Ten ji údajně každý den originálně vyznává lásku a díky tomu vidí světlo na konci tunelu. 

Narození dcery Willy už je vlastně jenom potvrzení toho, že už je duševně vyrovnaná a v pořádku. O tom svědčí také série fotografií, které zachytili nepříjemní paparazzi. S manželem mají totiž velmi neobvyklý způsob, jak s touto pozorností fotoaparátu pracovat. Jen se sami přesvědčte. 

KAM DÁL: Opravdové kokosy na sněhu. Čím se legendární komedie inspirovala skutečným příběhem?