Krainová ukázala fotku ze svých začátků v Paříži, byla fakt krásná. Vysvětlila, čeho se tenkrát nejvíc bála

Krainová byla ambasadorka modelingové soutěže Elite Model Look, dokud ji v roce 2012 nenahradila Taťána Kuchařová
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Už jí bylo 48 let. Tento věk by ale Simoně Krainové snad nikdo nehádal. Vypadá stále výborně. Zdravý životní styl a sem tam drobná úprava, která přírodě pomůže. To vypadá jako ideální recept na krásu. Je ale fakt, že topmodelce v tomto ohledu sudičky opravdu přály.

Paříž 1992 a začátky mojí dlouhé cesty světem, rádoby dravá kočkovitá šelma, napsala si Krainová na úvod svého postu k fotce na Instagramu, která dokazuje, že krásou na ní příroda rozhodně nešetřila. 

„Uvnitř zmatená, plná strachu a očekávání. Žádný mobilní telefony (prachy na cihlu od motoroly jsem neměla), žádný skype, whatsapp, instáč, fb, žádný kontakt se světem okolo,“ pokračuje maminka synů Maxe a Bruna.

Sestra je také moc krásná

Kdo ví, kde by byla její kariéra dnes. V době sociálních sítí by dost možná měla několik milionů sledujících z celého světa a firmy by se ještě více praly o to, aby propagovala jejich výrobky. Na druhou stranu je pravda, že ani teď si nemůže příliš stěžovat.

Málokdo možná ví, že Simona má sestru Yvonnu. A když se podíváte na fotky, občas jdou od sebe jen těžko rozeznat. Zkrátka geny jsou geny...

 

KAM DÁL: Bývalá Miss World je pořád kus: Gregor Brzobohatá vystavila tělo v plavkách a rozhodně je na co koukat.