Provokativní narozeniny Mahuleny Bočanové ve španělském ráji. Je tu svoboda a bezpečno, tvrdí známá herečka

Mahulena Bočanová se poprvé v televizi objevila v seriálu Chalupáři
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Pandemie koronaviru drtivou většinu z nás zamkla ve vlastním okrese. Některým se však podařilo uniknout pryč z České republiky a užívají si sluníčka v exotických destinacích. Utéct z Česka se rozhodla i herečka Mahulena Bočanová, která zde oslaví dokonce svoje 54. narozeniny.

Populární herečka Mahulena Bočanová se v posledních letech neobjevovala tak často na obrazovkách televize tak jako dřív. To změnila až její účast v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.  Půvabná a věčně rozesmátá herečka se poprvé veřejnosti představila už jako holčička v seriálu Chalupáři. Dcera významného českého architekta Jana Bočana aktuálně provokuje svoje fanoušky fotografiemi z Tenerife, kde oslaví také svoje 54. narozeniny. 

Riziko mutací

Ne každý však pěje chválu na rozhodnutí Mahuleny Bočanové vycestovat v těchto těžkých pandemických časech do zahraničí. Kromě přejících vzkazů pod jejími videi na instagramu najdeme i kritické hlasy, které však nejsou vulgární, ale spíše se zamyšleně pozastavují nad zodpovědností vůči potenciálnímu přenosu nových mutací. 

Uživatelka marcelafidle Bočanové píše: „Ne ne, to není nic pro mne. Nikoho nesoudím, každého nechám jeho myšlení, nezávidím,” vysvětluje s tím, že ona sama, až to půjde, bude jako utržená ze řetězu. 

Mahulena Bočanová posílá na svůj instagram každý den jednu provokativní fotografii či video a většinou ji doplňuje textem o tom, jak je na Tenerife krásně a bezpečno. Svými příspěvky sice lidi rozděluje na ty, kteří ji zasypávají kritikou, a na ty, kteří jí dovolenou u moře přejí. Teplé moře, ideální řešení té naší depky doma. Co si myslíte o tom, jak se některé české celebrity fotografují na exotických dovolených, a zdravotníci v nemocnicích padají únavou? 

 

KAM DÁL: Uznání až 11 let po smrti. Šílenec umění Vincent van Gogh prodal za život jeden obraz. Dnes se prodává i na propiskách

 


Zdraví

Hobby