Randí s kamarády své vnučky, tohle video je hitem. Věk je jen číslo, říká babča kulturistka

Makat na sobě v každém věku a výsledek se dostaví
  |   zajímavost

Stále je mnoho mužů, kteří z fitness trenérky Lesley Maxwellová nemohou usnout. Včetně kamarádů její devatenáctileté vnučky. V posilovně v australském Melbourne přitahuje pozornost a jak sama říká, dělá jí to dobře. A je fakt, že potkat takhle skvěle vypadající čtyřiašedesátiletou ženu se nepovede každý den.

Nikdo se asi nediví, že jí její vnučka Tia půjčuje oblečení, když babička náhodou zapomene. Lesley sleduje na Instagramu téměř 50 tisíc lidí a ona se nestydí za nic, co dělá, přesto, že se občas najdou lidé, kteří jí to vyčítají. „Věk je jen číslo. Někdo určuje, jak se mám chovat ve třicet, v šedesáti, v sedmdesáti? Proč být stará a nemocná, když nemusím,“ vysvětluje Maxwellová webu Daily Star.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený TIA CHRISTOFI (@tiachristofi)

 

Na pódiu se nestydím

Jaký je tedy její zaručený recept na dlouhověkost, jak Lesley vrací čas? Podle ní je to jednoduché. Trávit hodně času v posilovně, pečovat o sebe a od určitého věku si vybírat v jídle. Fitness babička to dělá tak dobře, že i dnes se stále ještě účastní soutěží a ukazuje své tělo.

„Kulturistiku mám ráda, nechci se jí vzdávat, když zatím nemám důvod. A jestli se stydím v bikinách na pódiu, když se na mě dívají lidé? Vůbec ne, naopak. Je to stejné, jako když se o mě zajímají mladší muži. Pozornost má přeci ráda každá žena.“

Jako mladá se i chová

Její vnučka má babičku za vzor. Také se zhlédla ve fitness a na Instagramu už má více než 184 tisíc fanoušků. „Někdy mám pocit, že je to holka v mém věku. Vypadá tak báječně! A také se jako mladá chová,“ usmívá se Tia.

 

 

KAM DÁL: S afty se dá zatočit jednou provždy. Spouštěčů může být několik, viry za to ale nemohou.

Klíčová slova: