Tereza Ramba má domácnost zavalenou krabicemi. Herecká kariéra jde stranou, začíná podnikat

Tereza Ramba a její manžel Matyáš se spolu pouštějí do nových projektů během pandemie koronaviru
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Populární herečka Tereza Ramba se už dlouhodobě nevěnuje pouze své původní profesi na prknech divadla a před filmovou kamerou. Už má vydanou cestovatelskou knížku a v nedávné době se pustila i do podnikání. Kvůli mateřství a pandemii koronaviru se pouští na nevyšlapanou cestu nové módní značky. 

O tom, že je Tereza Ramba hyperaktivní, není pochyb. Mateřství ji v tom možná ještě více nastartovalo. Poté, co vydala úspěšnou knihu Dobro Druh, kde v deníkové formě skrze krásné fotografie mapuje svoje cestování po světě, se znovu světu připomíná s novým projektem. Není řeč o podcastu O Duši, ale o nové módní značce lyricky pojmenované Láska je. O co jde? 

Není jenom herectví

Tereza Ramba se do povědomí veřejnosti dostala ještě se svým rodným příjmením Voříšková. Úspěšná herečka českých filmů, seriálů a několika divadelních představení se však neuspokojila s jednou profesí. Kreativita a energie se položit do nových projektů jí bezpochyby nechybí. 

Na jejím Instagramu připomíná nový projekt, který pojmenovala Láska je. Jedná se o kolekci triček a dětských overalů, ale také mikin pro ženy, kterou zdárně doplňuje moderní grafický design a ilustrace. Láska je však není jenom o módě a prodeji pěkných triček.

Tereza Ramba se snaží vytvořit kreativní platformu, kde je možné nápady přetvořit v čin. Podívejte se, jak sama celý svůj půlrok s novým projektu popisuje na instagramovém profilu.

KAM DÁL: Lucie Borhyová a její kulinářská show. Televizní hvězda zpravodajství dokazuje, že v kuchyni je jako ryba ve vodě 


Životní styl

Zdraví

Hobby