Lovec duchů objevil opuštěné sanatorium, kde mučili pacienty. Videa sdílel na sociální síti

Specialista na paranormální jevy v opuštěném sanatoriu dokonce zaznamenal, jak tam duch chrastí řetězy
 

Specialista na paranormální jevy Kalani Smith na svém online profilu zveřejnil děsivé nahrávky, které jeho fanouškům nedají spát. Odvážil se sám vejít do opuštěné tuberkulózní léčebny a vše uvnitř zdokumentoval. Budova prý oplývá temnou energií.

Tento třiadvacetiletý mladík je expertem na paranormálno. Vzhledem k tomu, že v této budově zemřelo velké množství pacientů, stala se pro něj místem, které zkrátka musí navštívit. Nedávno se mu to konečně povedlo poté, co řádně získal povolení ke vstupu.

Jedná se o Waverly Hills Sanatorium v americkém Kentucky, které bylo zavřené a opuštěné roku 1961. Dokonce uvnitř objevil i systém, pomocí kterého se zbavovali mrtvých těl. Házeli je dolů "na hromadu" odpadním tunelem.

Sanatorium zahájilo svůj provoz roku 1910 a bylo schopné poskytnout péči zhruba 40 až 50 pacientům. To ale postupem času nestačilo a v budově se později nacházelo až 400 lůžek. Mohly za to neustále narůstající počty nemocných.

@kalanighosthunter

Ghost chains heard on 4th floor of Waverly Hills ##greenscreenvideo ##kalanighosthunter ##ghosts ##ghosthunting ##paranormal ##waverlyhills

♬ Blair Witch - HAUNTED HOOD

Léčba mučením

Dokonce i desetiletí poté, co toto sanatorium svůj provoz ukončilo, přitahuje řadu milovníků paranormálna a lovců duchů.

Kalani poznamenal, že některé tehdejší léčebné procesy z pohledu moderní medicíny rozhodně nebyly v pořádku a ani nijak přínosné. Připomínaly spíše kruté mučení.

Zařízení bylo zavřeno, protože v roce 1961 byla objevena antibiotika. Tubekulóza se tak stala běžně léčitelnou nemocí a sanatorií již nebylo zapotřebí. Za jeho působení v zařízení na tuberkulózu zemřelo zhruba 63 000 pacientů.

„Když jsem budovou procházel, měl jsem pocit, že mě někdo sleduje. Snažím se posbírat více důkazů o paranormálních jevech. Toto místo je k tomuto účelu naprosto perfektní. Hraje v tom roli množství úmrtí, které se tu odehrálo, ale i mučící léčebné metody. Cítím tu temnou energii, “ řekl Kalani.

@kalanighosthunter

Waverly Hills Ghost Hunt ##kalanighosthunter ##ghosts ##waverlyhills

♬ Halloween Kills (Main Title) - John Carpenter & Cody Carpenter & Daniel Davies

 

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Dívku napadl krokodýl, zachránil ji kamarád. Hrdina si na zvíře troufl dost nezvyklým způsobem.