Další kuriózní vykrádačky! Pomozte policii v pátrání

Chatu je třeba před zloději řádně zabezpečit
  |  

Tentokrát ve Velkém Přítočnu, nebo třeba ve Velké Dobré. Pachatelé se snažili dostat jak do skladu, tak znovu do různých chatek!

Unhošťští policisté zasahovali po půlnoci v obci Velké Přítočno. Pachatel se snažil sekyrou vymlátit zadní okno skladu. Do objektu se nedostal, ale to ho neodradilo. Vybral si jen další okno, v něm už skleněná výplň povolila. Ze skladu odcizil tabákové výrobky v hodnotě deseti tisíc korun.

 

A další vloupání

Policisté žádají případné svědky, aby pomohli odhalit zloděje. Jakékoli poznatky k výše zmiňované trestné činnosti přivítají přímo na Obvodním oddělení v Unhošti, nebo na telefonním čísle 974 873 574. Využít mohou občané samozřejmě i bezplatnou linku 158.

Tím to ale neskončilo. Další vloupání měli policisté hlášeno v obci Velká Dobrá. Ze zahradního domku tady zloděj odcizil dvě jízdní kola a dvě sekyry. Z dalšího zahradního domku odcizil také dvě jízdní kola a dokonce motorovou pilu! Celková škoda se vyšplhala na šest tisíc korun.

Policie vydala prohlášení, ve kterém říká, jak se mají správně zabezpečit chatky. Stejně tak radí, aby v nich lidé nenechávali žádné cennosti a v případě, kdy se opravdu celou zimu k chatce nedostanete, řekněte alespoň sousedům, ať příbytek sme tam zkontrolují. Právě těchto případů totiž eviduje stále víc.