Ukradené ponožky nebo stará vrtačka. Zloději si nedají pokoj

V posledních dnech počet krádeží významně vzrost
 

Krádeže, krádeže a zase krádeže. Žena zcizila značkové ponožky. V Příbrami vybílili restauraci. Objevil se i zloděj kutil. Takový byl víkend západně od Prahy, přesvědčte se sami!

Pětatřicetiletá recidivistka dostala zálusk na značkové ponožky. Teď jí hrozí šest měsíců až tři roky za mřížemi. Pro oblečení si přišla v neděli do jednoho z příbramských obchodů. Pobrala zboží za tisíc korun a rozhodla se zmizet. To se jí ale nepovedlo, a tak si ještě ten den vyposlechla verdikt policie - podezření ze spáchání přečinu krádeže. Pobyt ve vězení ženě hrozí vzhledem k tomu, že za obdobný trestný čin byla v posledních třech letech již souzena a trestána.

Vykradli restauraci

V Příbrami ještě chvíli zůstaneme, zloději řádili v neděli a zatím nejsou policii známí. Pachatelé vnikli do prostor restaurace. Nejdřív museli ale překonat vstupní dveře. Vypáčili zámek a sebrali finanční hotovost ve výši třiceti tisíc korun! Další pětitisícová škoda vznikla na dveřích.

Rodinný dům!

Do rodinného domu se vloupal neznámý pachatel, tentokrát ve Všenorech. Vypáčil zadní dveře a odcizil především šperky, hodinky a hotovost ve výši kolem devíti a čtyřiceti tisíc!

Zloděj kutil!

Kuriózní vykradačka se stala mezi 18. - 24. lednem v Králově Dvoře. Pachatel vnikl na neoplocený pozemek a posloužil si zařízením stavební buňky. Tady vznikla škoda ve výši 14 400 korun. A co pachatel zcizil? Drobné zednické nářadí, rozbrušovací pilu, nebo třeba dva roky starou vrtačku.

O podobně kuriózních případech jsme již informovali, podívejte se.

Klíčová slova: