Video: Policie hledá svědky napadení v Benešově

Policie ČR Benešov
Zobrazit fotogalerii (4)
  |  

Pomoci vyjasnit okolnosti fyzického napadení, ke kterému došlo koncem února brzo ráno na Malém náměstí, by mohli čtyři svědci. Objevili se na kamerovém záznamu a policie je hledá.

O případu vážného ublížení na zdraví ze dne 28. února jsme informovali v článku Cizinec vážně zranil na hlavě muže v Benešově.  Kriminalistům podařilo zjistit pachatele. V blízkosti incidentu se pohybovaly další čtyři lidé, které by mohly přispět k objasnění věci.

Čtyři možní svědci
Jedním ze svědků může být muž, který v neděli 28. února v 05.02 hod. přicházel od budovy Muzea na Malém náměstí směrem k baru Zelený strom. Na chodníku před barem přišel byl v kontaktu s poškozeným a pokračoval kolem prodejny Žabka do ulice Vlašimská. Na sobě měl světlou bundu a tmavé kalhoty. Rovněž kolem procházela tříčlenná skupinka mladých lidí, dvě ženy a jeden muž, v 05.04 hod. ve směru od Malého náměstí směrem na Masarykovo náměstí.

Nepotkali jste zraněného?

Případní svědci by si mohli vzpomenout, že nad ránem potkali poškozeného, který měl dioptrické brýle, tmavou bundu, tmavé kalhoty a na hlavě kšiltovku. Kriminalisté se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. Zmínění i další svědci, se mohou přihlásit přímo kriminalistům na telefonním čísle 606 691 232 nebo prostřednictvím linky 158.

Videozáznam z kamerového systému

 

Čtěte také: Benešovská policie hledá... Informace o náborové akci Policie ČR

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru