Mladík si na Kladensku krátil dlouhou noc. Oslňoval řidiče laserem

Sedmnáctiletý mladík oslňoval řidiče u Slaného na Kladensku. Policii na něj upozornila projíždějící řidička. Mladík je obviněný ze spáchání přestupku.

23.08.2016 - 11:37   |  
Kladenští policisté pátrají po svědcích nehody. Ilustrační foto.

Dlouhou noc si krátil sedmnáctiletý mladík u Kladna na Slánsku. Mezi čtvrtou a pátou hodinou ranní svítil laserem na projíždějící řidiče v obou směrech po silnici na obce Jarpice a Šlapánice.

Policii na něho upozornila řidička, která místem projížděla vícekrát během krátké doby a pokaždé byla stejným světlem oslněna. Mladík si zřejmě neuvědomoval, jaké problémy mohl způsobit.

Policie začala případ okamžitě vyšetřovat, podle všeho to vypadá, že bude mladík obviněný pouze z přestupku. 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.