Tragická dopravní nehoda: Zemřel mladý motorkář na Suzuki

Poměrně nevinně vyhlížející dopravní nehoda s tragickými následky se stala na okraji Lužné na Rakovnicku. Devatenáctiletý motorkář se při ní dostal do protisměru, kde čelně narazil do protijedoucího Renaultu.

05.07.2017 - 07:54   |  
Motorkář na Suzuki se zabil
Zobrazit fotogalerii (3)

Včera ve večerních hodinách došlo na okraji obce Lužné na Rakovnicku k vážné nehodě. Policie zatím prošetřuje, proč přejel devatenáctiletý motorkář na Suzuki do protisměru. 

Motorkář se na silnici srazil s protijedoucím Renaultem. "V autě jel řidič a další člověk, oba dva vyvázli úplně bez zranění," potvrdila tisková mluvčí policie Jana Šteinerová. "Jediným zraněným byl motorkář, který skončil po nehodě v bezvědomí. Jeho životní funkce začaly selhávat," vysvětluje Jana Šteinerová. 

Na místo okamžitě vyjeli záchranáři a vyslán byl i vrtulník Kryštof 01. Před přistáním vrtulníku svědci a následně i hasiči zahájili oživovací pokusy. Bohužel i přes věškerou snahu o záchranu mladík podlehl svým těžkým zraněním.

"Za tímto typem nehod je často příliš vysoká rychlost a nějaká drobná nečekaná nerovnost terénu," myslí si zkušený motorkář Jan Kuliš. "Nehodou se nadále budou zabývat krimalisté a dopravní police," dodává Jana Šteinerová.