Manželé neodporují a udělají, co se jim řekne

Hodinoví manželé, ale i manželky, nový fenomén dnešní doby, který se těší velké oblibě. Redakce ČtiDoma.cz se rozhodla zmapovat ty středočeské.

03.03.2016 - 17:23  
Už jich je více jak 400

Paninko, tak jsem tady na tu pračku

Náhradní manželé vám opraví první poslední. Navíc nebudou odporovat, stačí dát jasné pokyny a mít v peněžence dostatek peněz. Přidělají poličku, nohu ke stolu, nebo se pošťourají v elektrice. Pracují většinou za přijatelné ceny. Tato služba nahradila dříve hojnou sousedskou výpomoc. Nejvíce se rozšířila po roce 2010. V současné době je různých hodinových manželů více než 400. Velmi často si je objednávají dámy, které žijí takzvaně single, nebo muži, kteří nejsou příliš zdatní v manuálních pracích.

Pište na mail: zelenkova@ctidoma.cz, nebo volejte telefonní číslo: 778751082.

Až uvařím, tak vás pořádně sprdnu

Podobně se začíná rozšiřovat i působnost takzvaných hodinových manželek. Tyto dámy nejen že uklidí, umyjí okna, nebo vyžehlí. Nabízí třeba nakupování, společnost, či hlídání dětí. Z příběhů, které pro vás redakce ČtiDoma.cz vypátrala, jeden za všechny. Muž si najal hodinovou manželku. Ta měla každý den za úkol uklidit, uvařit, zapnout si oblíbený seriál a několik desítek minut po jeho skončení muži volat do hospody a naléhat na něho, aby už konečně přišel domů. Pán byl krátce po rozvodu a vlastně se mu stýskalo po dennodenním stereotypu se ženou.

Manžel&manželka seriál

V dalších dnech a týdnech sledujte zbrusu nový seriál, ve kterém se můžete inspirovat, přečíst si zajímavé příběhy, které tito bezesporu zajímavý podnikatelé mohli zažít. Chcete si se mnou popovídat o svých tipech, zážitcích a zkušenostech? Děláte toto řemeslo a chcete vyprávět svůj příběh? Ozvěte se!