Poznejte nejhorší sexuální scény všech dob. V jedné z nich se objeví i vraždící sněhulák

Prohlédněte si celou fotogalerii
Zobrazit fotogalerii (5)
  |  

Sexuální scény nejsou z umělecky tvůrčího hlediska ničím jednoduchým. Snadno mohou sklouznout ke klišé, snadno se mohou stát nechutnými či příliš explicitními. Anebo naopak cudnými tak moc, až je to směšné. A jaké jsou ty vůbec nejhorší sexuální filmové scény?

The Room

Film The Room je pozoruhodný jako celek a toho nejhoršího bychom v něm našli dozajista více. Pokud se chcete dovědět o tomto fenoménu, který je často označován za nejlepší nejhorší film všech dob, pusťte si snímek The Disaster Artist, v němž září James Franco. A pokud máte trochu silný žaludek, pusťte si rovnou The Room. Je to totiž skutečně jízda.

Nekonečné a naprosto nesmyslné dialogy, zcela očividné trikové scény, příběh, který drží pohromadě skutečně jen silou vůle (a to je třeba zavřít obě oči)… co je však na snímku The Room nejlepší – tedy nejhorší –, to jsou asi milostné scény.

A to hned z několika důvodů. Jednak vše prostupuje smích hlavního hrdiny, který lze popsat jako bizarní, zvláštní, zarážející, nepochopitelný – rozhodně však ne normální. Jednak pro použití takového množství klišé, až se z nich stává naprostá hrůza – a divák neví, má-li se smát nebo brečet. A především díky tomu, že sexuální akt jako takový probíhá… no, trochu nepochopitelně. Tommy Wiseau, jenž "září" v hlavní roli, totiž provádí kopulační pohyby asi o třicet centimetrů výše, než by měl.

Moje superbejvalka a Kill Bill

Uma Thurman je velmi talentovanou herečkou a jednou z nejoblíbenějších kultovního současného režiséra Quentina Tarantina. I díky tomu se Thurman mnohdy dostane do podivných, trochu perverzních sexuálních scén. Především proto, že Tarantino si libuje ve scénách kladoucích důraz na nohy. Po internetu koluje hned několik Tarantinových „nožních kompilací“. Jedna z takových scén, ta téměř nejslavnější, je právě s Umou Thurman. Pochází z filmu Kill Bill, v níž je však netradiční sexuální scéna ještě jedna. Thurman leží v kómatu, kam se na ni, jak se po procitnutí dozví, chodí pravidelně ukájet množství mužů. Když se schyluje k dalšímu podobnému aktu, vražedkyně Uma Thurman vykousne svému nechtěnému milenci jazyk.

Ještě divnější sexuální scénu si Uma Thurman střihla ve filmu Moje superbejvalka. Tentokrát nikdo k úhoně nepřišel. Ale bylo to taktak. V centru tohoto filmu totiž stojí superhrdinka. Superhrdinka, která dokáže létat. A když si najde nového přítele, nenapadne ji nic lepšího, než se s ním trochu proletět…

Zkažená úča

V hlavních rolích Justin Timberlake a Cameron Diaz. Že s těmito dvěma ani není možné špatnou milostnou scénu natočit? Omyl, velký omyl. Z něho vás velice snadno vyvede snímek Zkažená úča z roku 2011. V něm je zrovna mladý, bohatý a atraktivní učitel Justin Timberlake zadaný.

To mu však nebrání v tom, aby si trochu užil s onou "zkaženou účou", jíž je Cameron Diaz. Není to však milostná scéna běžná, to ani omylem. Oba atraktivní herci v ní totiž vystupují oblečení. A svou roli sehraje i mobilní telefon.

Jack Frost: Sněhový zabiják

Horor, v němž vraždí sněhulák, to je buď moc dobrý, anebo moc špatný nápad. Záleží na provedení. V případě snímku Jack Frost: Sněhový zabíjak z roku 1998 platí dozajista druhá možnost. A aby toho nebylo málo, vraždící sněhulák si střihne i jednu parádně bizarní sexuální scénu. To člověk zkrátka musí vidět. Samozřejmě člověk, který má dostatečně silný žaludek a schopnost nadhledu. Velmi hlubokého nadhledu.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru