Křížková měla slzy v očích. Dojal ji neobvyklý dárek a promluvila o strachu i očkování

Křížková se poprvé na profesionální scéně objevila ve skupině Metronom roku 1982
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Muzikálová herečka a zpěvačka Hanka Křížková si mohla konečně užít reakce a potlesk publika. Plný sál pražského Divadla U hasičů nejenom aplaudoval vstoje, ale taky řval smíchy, když mezi krásnými šansony, za doprovodu velkého Bandu Martina Kumžáka, vyprávěla své veselé historky ze života.

Křížková začala příběhem o tom, jak málem v lázních strávila noc v olejové lázni i s lázeňským pracovníkem Fandou, pak zase zavzpomínala na své trochu "ulítlé" role ve filmech – od Sanitky 2 až po Dědictví aneb Kurva se neříká.

Má na kontě malý rekord

Sál přivítal humorné příběhy a zároveň místy až dojemné písně. Někdy veselé, někdy smutné. „Jsem strašně ráda, že všichni přišli. Prožili jsme si dobu, které já říkám "tak nějak" a doufám, že už se nevrátí. A kdyby náhodou ano, tak fakt jen maličko,“ řekla Čtidoma.cz Hanka Křížková.

Zpěvačka a herečka způsobila jeden malý "rekord". Bylo to první představení po dlouhé době v tomto divadle, kde bylo vyprodáno. Koncert byl sice třikrát přeložený a původně měl být vánoční, pak jarní a pak zase vánoční, nicméně větší část vstupenek se prodala až pár týdnů před ním.

Věřím, že strach opadne

Od fanoušků a diváků dostala mnoho nádherných, velkých kytic, ale také krabičku s houbami. Netradiční dárek jí udělal velkou radost.

„Chápu, lidé se stále ještě bojí chodit za kulturou, rozumím tomu, ale doufám, že tenhle strach spolu s očkováním opadne a diváci se nám zase vrátí. Těším se i na předpremiéru a premiéru nového muzikálu Láska nebeská, kde na Broadway hraji jednu z hlavních rolí a je to poprvé, co v muzikálu nezpívám, ale mám činoherní roli,“ dodala viditelně dojatá Křížková.

KAM DÁL: Jaroslav Uhlíř: Trpí vážnými zdravotními problémy, ale hudby se nevzdává.